1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dirt 2 - tryb dla dwóch graczy, obraz ?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez gregoryfx, Grudzień 30, 2009.

1. gregoryfx

gregoryfx Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Brzegi / Kielce
    Witam, mam dziś iść do Empiku i kupić Dirt 2, ale mam dwa pytania:

1. Czy gra posiada tryb dla dwóch graczy, gracz 1, jedzie dany wyścig ukańcza go i teraz kolej na gracza 2, jedzie na tym samym torze. Na koniec jest czas obydwóch graczy i dalej kolejne wyścigi. (Oczywiście mowa o trybie offline)

2. Mam monitor 17" niestety 4:3 (standardowy) czy gra ma opcję wyświetlania w "kwadracie" ?

Pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedź.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Maik

Maik Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Szczecin
    1. Z tego co wiem to chyba niema opcji dla 2 raczy ani split screen ani to co ty napisałeś jeżeli chcesz grę na 2 graczy polecam forze 3 na allegro znajdziesz taniej niż w empiku

2. nie wiem dokładnie o co ci chodzi ale gra niema nic chyba do obrazu w sensie wyświetlania w kwadracie to bardziej w monitorze musisz szukać jakichś funkcji ale o ile wiem na 4:3 wyświetla normalnie na cały ekran bo sam kiedyś grałem na takim tv w Gta 4 choć to był tv a nie monitor

4. kj5

kj5 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Jastrzębie Zdrój
    Napewno nie ma split screen, ale sama gra jest pierdzyliard razy lepsza niż Forza.

5. Maik

Maik Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Szczecin
    Zależy od gustu ale jeżeli chce grac na 2 graczy to w dirt 2 na pewno nie pogra

6. gregoryfx

gregoryfx Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Brzegi / Kielce
    Kurcze, to mnie zawiedliście... Co za dziadostwo, żeby nie zrobić trybu dla dwóch graczy :(

Dziękuję za odpowiedź.

Wczytywanie...

Poleć forum