1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dirt 3 - prosba o pomoc

Temat na forum 'Problemy' rozpoczęty przez lysy13, Lipiec 12, 2015.

1. lysy13

lysy13 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam wszystkich. Mam prośbe o pomoc w ocenie obrazu gry DIRT 3.Wszystkie obrazy, które do tej pory pobrałem po przepuszczeniu przez ABGX wywalają na czerwono błąd : The first 12 sectors of topology data are blank!
    Mimo wszystko nagrywalem obrazy i po uruchomieniu konsoli wywala komunikat o nieobsługiwanym formacie pliku. Proszę o informację dlaczego na każdym pobranym obrazie wywala mi taki błąd na ABGX. I czy mimo wszytsko można nagrać taki obraz i gra będzie chodzila bez problemu. Czekam na odpowiedzi. Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. jary84

jary84 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    33
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Andrychów
    Hey!
    Po pierwsze chyba nie wiesz że Abgx zmienił domenę i trzeba dorzucić mu do plików plik ini który przekierowuje go do właściwej bazy danych.
    Dograj ini, zrób skanowanie ISO i wtedy będziesz miał wszystko na zielono ponieważ komunikat który masz obecnie oznacza że w ISO brakuje topologii potrzebnej do uruchomienia gry.

4. RaksonPDZ

RaksonPDZ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Przedbórz, Bełchatów
    Napisz do mnie na priv to Ci powiem co i jak.

Wczytywanie...

Poleć forum