1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dirt 3

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez paradox2604, Grudzień 20, 2011.

1. paradox2604

paradox2604 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Witam graczy ktorzy graja badz grali w najnowszego colina mam taki problem czy ktos moze mi zdradzic patent jak w tej grze jezdzic moze glupie pytani ale ta gra juz mnie tak wkurza ze chyba ja wywale :) chodzi o to ze w tej grze jezdzi sie jak po lodzie wykonac tam doskonaly drift aby w cos nie zawadzic lub nie wypasc z trasy graniczy z cudem :)wiec pytam was czy wy tez macie taki problem?bo slizga mi sie ten samochod jak nie wiem co :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. Cole

Cole Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Popatrz w opcjach,dla tych słabszych graczy zapewne sa jakies Pomocnicze opcje:p

4. paradox2604

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    no sa (co prawda strasznie ubogie) ale one moim zdaniem bardziej przeszkadzaja niz pomagaja :) i nie poprawiaja jakosci jazdy w zadaniach typu drift czy robienie kolek wokol jakis przedmiotow

5. Rob1N_PL

Rob1N_PL Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    224
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    ćwicz a dojdziesz do wprawy bo jak dla mnie sterowanie jest naprawdę udane i daje dużo frajdy.

6. paradox2604

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    i normqalnie potrafisz zrobic kolko wokol przedmiotu? bo mnie caly czas obkreca samochod?

7. kmg.al

kmg.al Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Gorzów Wlkp.
    Bo musisz kontrować kierownice, ale w idealny sposób.

8. Chuck90

Chuck90 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Polska
    A ja mam pytanie czy da się zmienic czułość pada, bo strasznie szybko reaguje i nie da sie wygodnie jeździć. Wiem że lepiej jeździ się na kierownicy, ale wiele jest gier gdzie da się wygodnie sterować padem.

9. paradox2604

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    o wlasnie u mnie tez ta czulosc jest za bardzo ostra :)

10. sid2007

sid2007 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Radom
    No tak , odejść od Forzy , F1 , Shifta do Dirta 3 to trudno opanować te autka. Według mnie to naprawdę jakiś nietrafiony ten model jazdy , grałem w dwójkę i nie pamiętam abym miał jakieś problemy , a w trójce to brać zakrętów bokiem się nie da. Tak jakby każde auto było nierealistycznie lekkie i nadsterowne , ale w końcu miał to być pewnie arcade....idzie się przyzwyczaić , ale frajda z jazdy jakby mniejsza.

11. paradox2604

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    dokladnie przesiadlem sie z forzy do dirta i jazda fatalna jak po lodzie gran niby fajna ale sterowanie lipa na maxa

12. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    Kwestia przyzwyczajenia :) Musisz trochę pograć i na pewno się przestawisz. Ja niekiedy też mam taki problem grając w FM 4 i później w F1 2011, muszę pojeździć parę kółek aby przyzwyczaić się do modelu jazdy :)

13. Rob1N_PL

Rob1N_PL Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    224
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Bez problemu zrobie 600k na gymkhanie. Model jazdy jest naprawdę dziecinnie prosty i dziwię się że macie takie problemy. Rozumiem że w forzie jest łatwiej (choćby ze względu na niską dynamikę gry) ale nie przesadzajcie że aż taka różnica jest... jak chcecie poćwiczyć to polecam właśnie gymkhane.

Co do osób piszących że auto jeździ jak po lodzie - Wejdźcie sobie na YT i wpiszcie KEN BLOCK. Te auta mają tyle mocy że tak po prostu jeżdżą.600 czy 800 KM w Fordzie Fiesta to jest pogrom...

14. drapunio13

drapunio13 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    dirt problem

Mam pytanko co do gry a dokładnie replay mam jasperka i gra chodzi elegancko ale jest jeden problemik tzn jak włączam replaya to w niektórych momentach wyskakują dziwne artefakty czy to normalne?

15. novy66

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    To normalne :) Tak jest podczas replay :)

16. Maniak123

Maniak123 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Witam,napisze cos od siebie.Mam dirta 3 i rowniez mam problem z prowadzeniem samochodow.Skonczylem dirta 1 na 4 poziomie trudnosci i tam jazda dawala mi wiecej radochy,musze troche pocwiczyc w dirt 3 i czerpac radosc z gry

17. novy66

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    Do Dirt-a 3 trzeba się przyzwyczaić :)

Wczytywanie...

Poleć forum