1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

DiRT Rally kontra Sebastien Loeb Rally Evo, które rajdy wypadają lepiej?

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Kwiecień 24, 2016.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3217
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

W ostatnim okresie obrodziło nam w gry traktujące o rajdach wyścigowych. I dobrze, bo większość z nich to naprawdę przemyślane i ambitne projekty. Najbardziej popularnymi są DiRT Rally oraz Sébastien Loeb Rally Evo. Czy można wskazać zwycięzcę?

Specjaliści od testowania gier wyścigowych z redakcji Team VVV zdecydowali się dokonać bardzo interesującego porównania. Mianowicie zestawili ze sobą, na tej samej trasie, gry Codemasters oraz Milestone. DiRT Rally oraz Sébastien Loeb Rally Evo.

Oba tytuły są bardzo dobrymi grami rajdowymi, aczkolwiek to produkcja Codemasters spodobała się graczom bardziej. Jej sukces w ramach Early Access ożywił samego producenta, a sprzedaż na konsolach stacjonarnych odnosi sukcesy. Rajdy od Milestone to nieco mniejsza produkcja, ale jak się okazuje, wcale nie gorsza i może być alternatywą dla wszystkich tych,którzy odbili się od DiRT Rally.

Poniżej filmik z interesującego porównania.

2. Lotnik421 Xbox One

3. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1242
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Grałem w demo Sébastien Loeb Rally Evo na Ps4 i gra wydala mi się strasznie sztywna do tego nie dawała mi żadnej przyjemności z jazdy, w DiRT Rally pykałem na PC jeszcze gdy był w becie świetna gra ale trzeba długo się uczyć prowadzenia danego pojazdu by osiągać przyzwoite czasy, gdyby ktoś mnie pytał to też bym polecał raczej DR, sam mam zamiar pograć w DR na XO ale niech potanieje :)

4. synek03

synek03 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    228
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Dla mnie DiRT Rally mógłby kosztować na start i 300 zł. Bardzo dobry kawał kodu, gra jest bardzo dobra, model jazdy daje bardzo dużo frajdy jak się go opanuje, wcześniej to tylko masa frustracji i wkurrr... No i wygląda bardzo fajnie na XO.

tapnięte z Note 4

5. kratylos

kratylos Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    19
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Lodz
    demo Sébastien Loeb Rally Evo to straszny kasztan gralem odrobine na xo i wywaliłem smiecia

Wczytywanie...

Poleć forum