1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

DiRT Rally

Temat na forum 'Gry' rozpoczęty przez -=SETH=-, Kwiecień 3, 2016.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3216
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

W wątku tylko opinie!

Ostatnia edycja: Kwiecień 8, 2016
  2. Lotnik421 Xbox One

3. VortaL

VortaL Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Nowy Dwór Mazowiecki
    Bardzo zaimponował mi silnik fizyczny, model jazdy oraz grafika. Rajdówka generacji, dopracowana w każdym stopniu.

4. synek03

synek03 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    228
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Ja gram na padzie, gierka kozak :) fajnie się steruje ale jest ciężko. Czasami ciężko wyczuć prędkość i wybrać punkt hamowania ale gra się miodzio :) jako fan rajdów polecam grę :)

tapnięte z Note 4

5. Curian666

Curian666 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    47
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Właśnie pograłem z 40 minut, trzeba przyznać że łatwo nie jest ale jakoś nadzwyczaj trudno też nie. Znajomość trasy to podstawa, więc warto często robić "restart" i poprawiać się. Tym sposobem w karierze już przy trzecim odcinku pierwszych zawodów jestem na podium (3 miejsce) aczkolwiek zawsze coś może pójść nie tak. nie warto się cieszyć z poprawy czasu kiedy możesz równie szybko tą poprawę stracić. Jest nieźle tylko to nabijanie $$$ jest trochę wkurzające.

6. ArturM05Pl

ArturM05Pl Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    41
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Gdańsk
    A jak z modelem jazdy porównujac np do forzy?

Tapnięte z iPhone 6s bo mnie ku**a stać!

7. xlc

xlc Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Wg.mnie nie powinno się tych gier porównywać.Model jazdy naprawdę fajny i stawia spore wyzwanie.Kazda rzecz może sprawic że nie ukonczysz OSa

ArturM05Pl lubi to.
Wczytywanie...

Poleć forum