DiRT Showdown - ogień z rury

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Rafau666

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Szalona gra wyścigowa nie może istnieć bez dopalacza. Ten oczywiście pojawia się także w DiRT Showdown wywołując jeszcze większy chaos.


Przypomnę tylko, że DiRT Showdown mało ma wspólnego z jakąkolwiek wcześniejszą odsłoną serii DiRT, a tym bardziej Colin McRae Rally, więc jeżeli do tej pory nie spotkaliście się z informacjami o nowej odsłonie, nie zdziwcie się i nie regulujcie swoich odbiorników.

Powyższy materiał stanowi też swoisty przekrój - tak przez dostępne w grze trasy, jak i samochody, którymi dane nam się będzie ścigać. Po śniegu, żwirze i na asfalcie. W samochodach wyścigowych, muscle carach, a nawet w pustynnych buggie. DO wyboru, do koloru. Gra na sklepowych półkach pojawi się już w przyszłym miesiącu.

 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

QwerTaj

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Główny sponsor - Monster ;) Gra wygląda jak DLC do DiRT'a 3, zupełnie inaczej, niż na poprzednich trailerach. No nic, zobaczymy jakie oceny zgarnie, bo jak dla mnie zapowiada się bardzo ładnie.
 

neo937

Użytkownik
Użytkownik
Hot Rody i trasy z dwójki i (chyba) Tokio z GRiDa :D Szczerze mówiąc nie nastawiałem się na to pozytywnie, ale wygląda dość ciekawie.
 

novy66

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Liga XboxForum.pl
Codemasers chyba wie co robi więc myślę że się nie zawiodę :)
 

horacy4

Użytkownik
Użytkownik
Po śmierci Colina McRae ta gra zeszła na psy.
 

Onicniepytaj

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Moim zdaniem Colin McRae Rally 2 jest nadal kozackie. I jak dla mnie była to najlepsza odsłona z tej serii. Reszta jakoś nie oddawała mi już tego klimatu.

Dirt Showdown to taka większa gra XBLA i nic więcej.
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom