1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

DiRT Showdown - ogień z rury

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Rafau666, Kwiecień 11, 2012.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Rafau666

Rafau666 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    465
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Stary Sacz
    Szalona gra wyścigowa nie może istnieć bez dopalacza. Ten oczywiście pojawia się także w DiRT Showdown wywołując jeszcze większy chaos.

Przypomnę tylko, że DiRT Showdown mało ma wspólnego z jakąkolwiek wcześniejszą odsłoną serii DiRT, a tym bardziej Colin McRae Rally, więc jeżeli do tej pory nie spotkaliście się z informacjami o nowej odsłonie, nie zdziwcie się i nie regulujcie swoich odbiorników.

Powyższy materiał stanowi też swoisty przekrój - tak przez dostępne w grze trasy, jak i samochody, którymi dane nam się będzie ścigać. Po śniegu, żwirze i na asfalcie. W samochodach wyścigowych, muscle carach, a nawet w pustynnych buggie. DO wyboru, do koloru. Gra na sklepowych półkach pojawi się już w przyszłym miesiącu.

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
  2. Lotnik421 Xbox One

3. QwerTaj

QwerTaj V.I.P V.I.P

Polubienia:
    235
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Ostróda
    Główny sponsor - Monster ;) Gra wygląda jak DLC do DiRT'a 3, zupełnie inaczej, niż na poprzednich trailerach. No nic, zobaczymy jakie oceny zgarnie, bo jak dla mnie zapowiada się bardzo ładnie.

4. neo937

neo937 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Hot Rody i trasy z dwójki i (chyba) Tokio z GRiDa :D Szczerze mówiąc nie nastawiałem się na to pozytywnie, ale wygląda dość ciekawie.

5. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    Codemasers chyba wie co robi więc myślę że się nie zawiodę :)

6. horacy4

horacy4 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    31
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Po śmierci Colina McRae ta gra zeszła na psy.

7. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1661
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Moim zdaniem Colin McRae Rally 2 jest nadal kozackie. I jak dla mnie była to najlepsza odsłona z tej serii. Reszta jakoś nie oddawała mi już tego klimatu.

Dirt Showdown to taka większa gra XBLA i nic więcej.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum