1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

DiRT Showdown-pojedyńcza zwiecha

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez ambrataxi, Lipiec 31, 2013.

1. ambrataxi

ambrataxi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Witam!

Mam problem gdyż za każdym razem kiedy włączam ową grę (mam ją zainstalowaną na dysku) to za każdym razem gra nie wiadomo kiedy się zatnie (zacina się obraz muzyka leci dalej, ścina się odgłos silnika). Jest to mało wkurzające w singlu ale bardzo w multi. To zacięcie pojawia się tylko raz w różnych odstępach czasowych za każdym razem gdy ją włączę. Kiedy nie jest zainstalowana nie zacina się. Próbowałem już zainstalować jeszcze raz, czyścić cache ale to nie pomogło.
    Gra oryginalna. Slimka nieprzerobiona, najnowszy soft. W innych grach to nie występuje. Proszę o szybką pomoc :grey:

2. Lotnik421 Xbox One

3. Jabar

Jabar Moderator Członek Załogi Moderator Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1108
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Wyczysc pamiec podreczna, moze pomoze...

Pisane na SGS+ w tapatalk 4.

4. Imperial BoRo

Imperial BoRo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    31
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    przeinstaluj
    czy płyta porysowana ?

5. ambrataxi

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    To co tutaj piszecie właśnie próbowałem i to wiele razy. Z tego co pamiętam na PS3 gra instaluje jakieś pliki ok.3GB ale na XBOX nic?
    Płyta nawet rysy nie ma bo sprawdzałem teraz. Nawet brudna nie jest. Po prostu jak nowa :) A to nie ma jakiegoś związku o tym co pisałem?

6. Krycha1987

Krycha1987 Banned

Polubienia:
    21
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Na Xbox cała zawartość płyty jest zrzucana na dysk, możesz to sprawdzić w ustawianiach konsoli > Pamięć. Jak by miał porysowana płytę to by nie zainstalował gry na dysku.

7. StereoMan

StereoMan Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Inne gry chodzą Ci normalnie? (oczywiście te zainstalowane na dysku)

8. ambrataxi

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Inne gry chodzą mi normalnie (wszystkie mam zainstalowanie). Tylko ta po zainstalowaniu... Wiem sprawdzałem zawartość, to jeszcze potrafie :) ale jest tylko jeden plik gry.

Wczytywanie...

Poleć forum