1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

DiRT Showdown - przegląd ocen

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Rafau666, Maj 26, 2012.

1. Rafau666

Rafau666 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    465
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Stary Sacz
    W Polsce DiRT Showdown zaliczył niewielki poślizg, ale dzięki temu gracze mają więcej czasu na zastanowienie się, czy warto w ten tytuł inwestować. Być może odpowiedź znajdą w przeglądzie ocen.

Wczoraj doszło do europejskiej premiery DiRT Showdown. Polscy gracze na możliwość nabycia nowej produkcji Codemasters w rodzimych sklepach muszą jednak jeszcze poczekać - do 6 czerwca. Już teraz warto jednak przyjrzeć się temu, jak spin-off znanej serii wyścigowej wypada w ocenach zachodnich dziennikarzy branżowych.

Najbardziej miarodajną, bo otrzymaną na podstawie 22 ocen, średnią w portalu Metacritic ma wersja przeznaczona na Xboksa 360 - 76/100. Nieznacznie gorzej wiedzie jej się na PlayStation 3 - osiem not daje wynik 73/100. Zdecydowanie lepszą średnią, ale opartą jedynie na czterech ocenach, ma wersja PC - 84/100. Przyjrzyjmy się opiniom recenzentów wybranych portali i magazynów.

XGN - 93/100

Bez wątpienia DiRT Showdown będzie najlepszą produkcją wyścigową tego roku. W multiplayerze będziesz się śmiał do rozpuku, a gra nie pozwoli ci odłożyć kontrolera.

Strategy Informer - 85/100

Gry takie jak FlatOut czy MotorStorm wprowadziły do gatunku sporą konkurencję, jednak w modelu jazdy Showdown jest coś takiego, co satysfakcjonuje w stylu, jaki udało się osiągnąć tylko nielicznym. Niezależnie od tego, w jaki sposób Codies uzyskali ten efekt, musisz być z niego zadowolony.

Machinima - 80/100

Dla tych, którzy cenią sobie serię DiRT za realistyczne podejście do wyścigów rajdowych, Shodwon jest abominacją, pozycją, która przez nadmierne uproszczenia zaprzedała swoje ideały, albo nieudanym żartem. Dla fanów wyścigów off-roadowych, którzy chcą nieco większej tolerancji błędów niż w oryginalnych DiRT-ach a jednocześnie nadal pragną orbitować wokół realizmu, tudzież wielbicieli Forza Motorsport 4, którzy chcieliby w tej grze wyścigów off-roadowych lub demolition derby, będzie to z kolei pełna wybojów przejażdżka.

GameSpot - 80/100

Jeśli szukasz kolejnego świetnego symulatora wyścigów, tu go nie znajdziesz. Ignorowanie DiRT Showdown wyłącznie z uwagi na arcade'owy styl byłoby jednak odmówieniem sobie jednej z największych przyjemności: robienia bezmyślnej, przesadzonej i - co najważniejsze - uzależniającej demolki.

IncGamers - 80/100

Wielki, udany spin-off serii, który rozkwita zwłaszcza w multiplayerze.

Game Informer - 75/100

Pomimo ograniczeń, tradycyjnych już dla gier studia, Codemasters zbudowało ten tytuł na solidnej podstawie. Prowadzenie samochodów jest łatwiejsze niż w tradycyjnych odsłonach serii, a balans przy przyspieszaniu znakomity. Pierwsza próba rozgałęzienia serii wypada porządnie.

Metro Game Central - 70/100

Pomysł może urazić weteranów DiRT-a, ale trudno do tej arcade'owej wyścigówki żywić nienawiść - zwłaszcza powodując kraksę swego przyjaciela na rampie.

TheSixthAxis - 70/100

DiRT Showdown to w dużej mierze gra dwóch połówek. Single-player jest równie przyjemny co frustrujący, z kolei tryb sieciowy ratuje sytuację dzięki połączeniu systemu RaceNet, trybu Showdwon Challenges i wolnemu od lagów chaosowi.

IGN - 60/100

Showdown może wyglądać na grę wypakowaną po brzegi rozmaitymi opcjami, ale gdy przyjrzeć mu się bliżej, okazuje się, że jest to tylko skromna porcja Dirta 3 z doczepionymi zawodami destruction derby.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Dr.Analos

Dr.Analos Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    27
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    dno .. taka nudna ta gra ze po 20mni wyłączyłem ... to nawet do Dirt 3 nie podchodzi.. Wgl nie dopracowana ona jest pod względem derbów itp.. Zapier.. z prędkością 180km/h i do tego nitro walisz w bandę a tu tylko odlatuje blacha -.- Nie polecam

4. neo937

neo937 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Nie wiem z czego. Ja tam w grze nic śmiesznego nie wyłapałem, co więcej głos spikera podczas wyścigów jest irytujący.

W nazwie nie powinno być DiRT, z tej serii to chyba tylko silnik jest wzięty. Model jazdy jest lekko "podrasowany", zresztą na niekorzyść, a sama gra jest monotonna. No i oczywiście dłużej się wczytuje niż trwa wyścig. 30 minut i przejście 5 wyścigów było po prostu nudne. Lepiej poczekać, może CM wpadnie na pomysł żeby wrócić do normalnych rajdów WRC.

5. neoandrew

neoandrew XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    IGN jedyny nie przekupiony i na tyle odważny, aby wyrazić prawdziwe zdanie, inni wolą dać piękne oceny, byle było miło.

6. Tieu

Tieu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    50
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Zagan, Polska
    Gracze narzekają na grę, a recenzje pozytywne. Korupcja?

7. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1690
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Przeszedłem 6 wyścigów i niestety gra do mnie nie przemawia.. Raczej pójdzie w odstawkę. Chociaż szybko nabiłem parę GS :)

Strasznie dziwnie samochody pływają po asfalcie jak się użyje ręcznego hamulca..

8. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    ta gra to typowy rozladowywacz stresu na 5 minut, siadasz w auto w pakujesz sie w drugie przy 150 na godzine, hamulca nie trzeba uzywac, jedynie head2head jest fajne

9. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    "XBN- Bez wątpienia DiRT Showdown będzie najlepszą produkcją wyścigową tego roku" chyba oni są śmieszni :) NUDA jeszcze raz nuda. Jak dla mnie typowy średniak :)

10. Nafta-Katowice

Nafta-Katowice Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Katowice, Poland
    ta gra to jedno wielkie DNO...

chce powrot do Dirt'a 2 , wedlug mnie najlepsza czesc

1 osoba to lubi.
  11. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    Jako typowy odmieniec napiszę POZYTYWNĄ (!) opinię: Gra jest świetna, soundtrack miażdży, raz, że jest bardzo klimatyczny i pasuje do takich zawodów to dwa, idealnie trafia w mój gust muzyczny, masa dobrej muzyki. Oprawa graficzna już w Dirt 3 stała na wysokim poziomie, tutaj jest to samo. Gra daje sporo funu i odpręża. Ta gra nie miała być przecież ambitna, tylko miała być przyjemną arcadówką. I tak jest. Na plus trzeba odnotować spore zróżnicowanie imprez/wyścigów, przez co się nie nudzimy (no, w zasadzie to tylko ja się nie nudzę, wszyscy narzekają na nudę w tej grze, naprawdę, nie wiem co mam Wam powiedzieć, mnie nie nudzi a nawet bawi!). Ze 3 godzinki już przegrałem i to na pewno nie koniec.

12. nemesis48

nemesis48 Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Radom
    Jestem miłośnikiem Dirt 2 w trójkę jeszcze nie grałem może i to mi się spodoba

Wczytywanie...

Poleć forum