1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

X360 DiRT Showdown

Temat na forum 'Encyklopedia' rozpoczęty przez Masownik20, Maj 22, 2012.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Masownik20

Masownik20 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    82
    Punkty za osiągnięcia:
    48

Nazwa: DiRT Showdown
    Rodzaj gry:Wyścigowe
    Data premiery w Polsce:06 czerwca 2012
    Producent:Codemasters Software
    Wydawca: Codemasters Software
    Wydawca PL: Techland
    Dodatkowe Kontrolery: Nie

Krótki opis
    W DiRT Showdown siadamy za kierownicą licencjonowanych i fikcyjnych pojazdów, aby wziąć udział w wielkim motoryzacyjnym show. Twórcy gry postawili na widowiskową rozgrywkę, zręcznościowy model jazdy i efektowne sceny. Ważnym elementem produkcji jest też wszechobecna destrukcja. Podczas zabawy musimy walczyć o jak najlepsze czasy i przetrwać starcie z przeciwnikami, którzy nie przebierają w środkach.

Od siebie: Każdy post nie będący opinią zostanie odpowiednio nagrodzony

2. Lotnik421 Xbox One

3. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    pogralem ze 2 godziny i powiem tak, gra szalu nie robi, umiejetnosci nie trzeba miec zadnych bo cos takiego jak hamowanie wystepuje baaaaardzo rzadko, fajny tryb head2head w ktorym rywalizujemy na torze z trickami na czas (czyli kto szybciej przejedzie trase), ogolnie jak dla mnie to idealna gra na rozladowanie stresu bo mozna sie wyzyc na innych samochodach i rozwalac je do woli :p

4. Tofu212

Tofu212 Banned

Polubienia:
    97
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    ja pograłem troszke jestem gierką bardzo rozczarowy... gdzie stary dirt, filmik początkowy mnie wkręcił gre ale to nie jest to...nudaaaa

5. Ciesiel91

Ciesiel91 V.I.P V.I.P

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Temat zostanie otwarty 15 czerwca.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.