1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Disc not Detected/Can't find Update Disc

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Shibby, Listopad 19, 2008.

1. Shibby

Shibby Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    127
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Witam!
    Kolega kupił na allegro konsolke arcade.
    Kupił ja od gościa, który kupił ja wcześniej od sklepu, również na allegro.
    Konsolka dotarła do niego jednak po odpaleniu konsolki dostaje komunikat "Disc not Detected"
    a niżej "Can't find Update Disc..."
    Nagrywałem mu update z xbox.com ale to i tak by chyba nie ruszyło bez dysku, ogulnie na tym moja wiedza wysiadła.
    Gosciu wykręca się textem "Jestem tylko zwykłym uzytkownikiem i nie moge panu pomoc"
    Przypuszczam że mógł grzebać co nieco w bebechach klocka.
    Znalazłem jeszcze temat o tym i niby rozwiazaniem jest dysk z nowym dashem jednak ani on ani ja nie mamy dostępu do dysku. http://forum.teamxbox.com/showthread.php?t=573360
    Dodam tylko że wsadzanie płytki z grą tez nie pomaga.

Dostałem informacje od servisu że to jest spowodowane uszkodzonym napędem (naprawa 80zł) i nie ma to nic wspolnego z flashem i kluczem.
    Juchy mówi że to wina konsoli (60-100zł)

Na ta chwile najlepszym wyjściem będzie wysłanie konsoli do Juchego bo sporo użytkowników forum korzystało z jego usług

Jesli ktoś z Was ma jakis inny pomysł z checią go "wysłucham"

Wczytywanie...

Poleć forum