1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dishonored 2 werje językowe - gra zakupiona na amazon.de

Temat na forum 'Pomoc Pytania Problemy' rozpoczęty przez valdman, Styczeń 4, 2017.

1. valdman

valdman Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,
    Podobno gry na xbox one pobierają wersję językową wg regionu konsoli, czyli jak mam konsolę PL, to o ile gra ma j.polski, to taki będzie dostępny. (chyba EFIGS to się zwie)

Pytanie czy tak też jest w przypadku gier na płytach.

Kupiłem na amazon.de grę dishonored2, wg amazonu gra jest w j.niemieckim.
    Czy będę mógł grać w pełnej lokalizacji polskiej?

Gdzie to sprawdzić, bez otwierania pudełka z grą ?
    mogę zwrócić do amazonu, lecz pewnie bez zerwanej naklejki tylko.

2. Lotnik421 Xbox One

3. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    2321
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Nie idzie tego sprawdzić na opakowaniu, musiałbyś się zapytać kogoś, kto ma niemiecką wersję tej gry (popatrz po allegro czy ktoś nie sprzedaje w niemieckim pudełku). Nie każda gra dociąga lokalizacje, w pudełkach jest loteria, w cyfrach jak jest polska wersja to będzie, a w pudełku niekoniecznie.

4. Krakoos

Krakoos Xbox One Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    193
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Basildon
    Nie da się sprawdzić niestety. 99% gier tak właśnie robi, ale wygląda to na kaprys producenta. Bethesda jest tutaj niechlubnym wyjątkiem. Nie wiem dlaczego, ale tak było w przypadku F4 i tak jest z Dishonored 2.

5. maker3

maker3 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    74
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Rozwiązanie było na Reddicie w ostatnich tygodniach, ale teraz nie mogę tego znaleźć.
    Mniej więcej wyglądało to tak:
    1. Należy rozpocząć instalację z płyty, ale potem ją anulować.
    2. Odszukać instalowaną grę w Sklepie, powinien być wtedy przycisk zainstaluj.
    Wtedy instalacja w całości pójdzie z Internetu. W ostatnich aktualizacjach dodali informację ile instaluje się z płyty, a ile z Internetu, więc łatwo sprawdzić czy zaskoczyło. Być może wtedy wersja językowa pobierze się taka, jaka jest w dystrybucji cyfrowej.

EDIT:

Ostatnia edycja: Styczeń 4, 2017
  6. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1820
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Tak dla informacji z Fallout 4 z UK ten sposób nie działa :). W Store nie wyświetla się "instaluj".

7. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    394
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    raczej wogóle to nie zadziała, próbowałem tak zrobić z Titanfall 2 bo nowa gra którą kupiłem miała źle wytłoczoną płytę i nie chciała się zainstalować ale po anulowaniu itd nie da rady zainstalować tego ze sklepu, kombinowałem na różne sposoby, wkońcu odesłałem płytę na gwarancję

8. Krakoos

Krakoos Xbox One Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    193
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Basildon
    Niby powinno działać, a nie działa. Znaczy pobrało faktycznie ze polskiego sklepu, polskiej lokalizacji, polski język instalacji, ale gra ENG.

Wczytywanie...

Poleć forum