1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dishonored nagrana na IHAS124B

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Jodzia, Październik 26, 2012.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Jodzia

Jodzia Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam problem z instalacją gry na dysku w 100%. Otóż nagrałem grę Dishonored nagrywarką IHAS124B z wgranym firmware IXtreme Burner Max na płycie Verbatim MKM 003 prędkością x4 (nie można mniejszej). Dlatego, że jest to taka prędkość wyczytałem, że trzeba zaznaczyć opcję Perform OPC Before Write (piszę z pamięci, chyba tak to brzmiało). Przed nagraniem użyłem też w EEPROM opcji "Clear OPC History". No i jak wszysycy tu na forum radzą w IMG Burn opcję "Verify" i W zakładce Book Type wybrałem nagrywarkę LiteOn i z listy DVD+DL Media i opcję "DVD-ROM".
    Przed nagrywaniem przeskanowałem obraz abgx360 i coś tam dograło i wyszło wszystko na zielono.
    Zostawiłem komputer włączony i wróciłem jak się już wypaliło. Razem z opcją Verify dostałem komunikat "Operation Succesful" czyli wszystko powinno nagrać się w 100%.

Niestety, gra instaluje się tylko do 62% i wywala błąd o brudnej płycie, przetarciu szmatką itp...

To już drugi raz, kiedy płyta nagrana na IHAS124B nie instaluje się do końca. A wszyscy tutaj piszą, że na tej nagrywarce problem taki nie występuje, że to tylko problem tych, którzy nagrywają zwykłymi nagrywarkami, wgrywają topologię pod LT 2.0 i tak dalej...
    Ja mam najnowszy LT 3.0 i tylko jedną grę nagraną na tej nagrywarce udało mi się zainstalować na dysku. Była to Resident Evil 6, nagrana na dokładnie takich samych ustawieniach jak podałem w przypadku Dishonored.

Nagrywałem też FIFA 13, ale tam błąd o szmatce wyrzucał już przy 46%.

Co robić, co zmienić w ustawieniach, czego to wina?

2. Lotnik421 Xbox One

3. TigraTeam

TigraTeam Banned

Polubienia:
    513
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bielsko-Biala
    Moze laser w konsoli juz slaby jest

4. Jodzia

Jodzia Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Napęd zamawiałem prosto z Hong-Kongu, model VAD038, fabrycznie nowy. Z żadną grą XGD2 nie było problemów, zawsze instalowały się na 100% tylko teraz odkąd przerzuciłem się na IHAS'a nie daje rady zainstalować do końca, mimo że nie wywala błędów o weryfikacji. I tak jak napisałem, Resident Evil 6 doszedł do 100% i grałem na tej kopii online. Pierwszy raz zaznaczyłem nawet opcję DVD R+ EEPROM (bo nie ma takiej opcji na DVD+R DL), ale i tak ta gra się zainstalowała w 100%. Przy żadnej nagranej płytce nie było błędów o weryfikacji, a mimo to FIFA i Dishonored nie instalują się. Trochę bez sensu, bo kupiłem specjalnie tą nagrywarkę, a jest gorzej niż na zwykłej...

5. TigraTeam

TigraTeam Banned

Polubienia:
    513
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bielsko-Biala
    wgraj moze na nowo fw do nagrywarki

6. Jodzia

Jodzia Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Czyli konkretnej odpowiedzi tutaj nie znajdę. Spróbuje nagrać znowu jakąś grę przy Book Type na EEPROM (chociaż nie ma opcji DVD+R DL Media) bo za pierwszym razem ten Resident był tak właśnie nagrany...

I jeszcze pytanie do osób, które może zetknęły się z podobnym problemem - co z opcjami Smart Burn, Force Hyper Tuninig oraz Online Hyper Tuning w EEPROM Utility? Jedni piszą, że trzeba zaznaczać, drudzy nie.

7. TigraTeam

TigraTeam Banned

Polubienia:
    513
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bielsko-Biala
    powiem Ci tak ja po zainstalowaniu img burn nic nie zmienialem w book type,tylko opc predkosc 4x i weryfikacja,w eprom te rzeczy mam zaznaczone i nigdy nie mialem problemu

8. Jodzia

Jodzia Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Spróbuje tak zrobić przy jakiejś innej grze, a póki co odłączę kabel sieciowy od konsoli żeby przy graniu z tak wypaloną płytą nie było niespodzianek :)

9. Jodzia

Jodzia Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Problem rozwiązany.
    Wystarczyło w Book Type na DVD+R DL Media EEPROM. Taka opcja była, tylko trzeba było trochę ruszyć scrollem myszki i wtedy widać ją na liście dostępnych opcji. Tak nagrana płyta instaluje się w 100%.

10. Lucky Luke

Lucky Luke V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    125
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Wroclaw
    Zamykam

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.