1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

disney infinity 3.0

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez rafm, Wrzesień 6, 2015.

1. rafm

rafm Świeżak Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Witam,

kupiłem córce wczoraj disney inf.3.0 (xone) no i teoretycznie jest to wersja pl. natomiast nigdzie nie mogę znaleźć w opcjach zmiany języka. Jest tylko eng. Ktoś się orientuje jak można zmienić ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. BialyGTi

BialyGTi Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    759
    Punkty za osiągnięcia:
    93
    z tego co kojarzę to Disney Infinity niema PL

4. rafm

rafm Świeżak Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    sprzedawcy podają, że jest. Kupując online napisane jest, że polski dubbing

5. BialyGTi

Polubienia:
    759
    Punkty za osiągnięcia:
    93
    pokaż aukcje

6. rafm

rafm Świeżak Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
  7. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1855
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    A może masz inny region ustawiony w konsoli niż Polska? :)
    A już np. na stronce gry-online jest tylko wersja angielska, zero info o polskiej. Tyle, że ta strona ma różne błędy czasami.

8. rafm

rafm Świeżak Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
  9. rafm

rafm Świeżak Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    zadzwoniłem do CDP, podobno producent dostarczył nie te płytki co trzeba i są wymieniane na wersje pl.

kuleczka91 lubi to.
  10. pio158

pio158 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,
    miałem ten samem problem. Na pudełku jest informacja o polskiej wersji językowej gry, niestety, gra działała tylko w wersji angielskiej i nie było możliwości zmiany języka w ustawieniach gry. W ustawieniach konsoli, jako lokalizacja mam wybrane : Polska, oraz język : polski. Zatem nie jest to problem ze sprzętem.
    Od producenta, otrzymałem maila z wyjaśnieniem, iż jest to wina błędnych ustawień lokalizacji w konsoli lub też płyta z grą nie zawiera tej wersji językowej (If your console is set to Polish, then you should be able to play Disney Infinity 3.0 in Polish as long as the specific Game Disc you have states this language is available. - Disney Infinity 3.0 Edition Support.) Ustawienia konsoli są prawidłowe, tak więc jest to wina płyty.
    Skontaktowałem się z dystrybutorem - Dział Obsługi Klienta CDP.pl, który polecił mi złożenie reklamacji. Teraz czekam na wymianę płytki.

11. Mat3j86

Mat3j86 Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Pozwolę odkopać lekko temat. Czy gra posiada faktycznie polski dubbing? Zakupilem wersje sklepowa lecz tu okazało się że na płycie brak języka pl.... i weź tu teraz wytlumacz to dziecku. Ma szybko wbijam do sklepu, oczywiście język i region pl i zakupuje te 17GB z haczykiem... Po pobraniu owszem mam polskie litery ale ni groma nikt nic nie mówi tylko same napisy... Gdzie w wersji pudelkowej narrator gadał mi na każdym kroku... Jak to w końcu jest z tym dubbingiem w disney infinity 3.0?

12. pio158

pio158 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Po wielu przygodach : reklamacje i zwroty otrzymałem w końcu wersję pudelkową - PL. Jest polski dubbing i polskie napisy. Nie wszystkie zadania są z dubbingiem , niekiedy polecenia są tylko pisemne :) ale filmiki są dubingowane. Gdy rozmawiałem ze sprzedawcą to zdziwilo mnie że sprzedał kilkanaście gier i byłem pierwszym który zgłasza problem. CPD - dystrybutor też wymienił mi płytkę na wersję angielską. Dopiero prostacki mail o ich rzetelności do samego prezesa i innych członków zarządu z groźbą powiadomienia mediów poskutkował wymianą płyty na PL i otrzymaniem rekompensaty. Teraz syn ma już komplet trzech światów i jest bardzo zadowolony z gry.

13. imvho

imvho Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    @up: właśnie sobie wyobrażam jak ciepłym moczem leją na twoją groźbę powiadomienia mediów.

14. pio158

pio158 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Na pewno nie ruszyło ich sumienie :) Ważne, że w końcu, po moim mailu zadzwoniła do mnie miła Pani z CDP i zaproponowała wymianę płyty a dodatkowo gratis. Dziwi mnie, że z setek osób które kupiły grę tylko kilka miało zaparcie walczyć do końca. Tak jak już pisałem, w sklepie w którym sprzedano kilkanaście byłem jedynym który złożył reklamacje. Nieoficjalnie w rozmowach przyznają się, że wszystkie płyty, które trafiły do sprzedaży w Polsce na XO nie były w polskiej wersji językowej. Nie wycofali ich ze sprzedaży. Wymieniali tylko tym awanturującym się. Resztę maja gdzieś, bo liczy się tylko kasa ... a darmowa wymiana płyt to duże koszty. Gdzie ta rzetelność i troska o klienta o której mówi w wywiadach Pan Prezes. Dobrze że Wiedźmina sprzedają w polskiej wersji językowej :)

15. TurekSW

TurekSW Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Odgrzewam kotleta.
    Kupiłem Infinity na allegro, okazuje się, iże jest to wersja na rynek europejski a nie na polski, więc PL brak.
    Zaproponowali mi zakup nowego zestawu startowego - razem z czytnikiem i figurkami za PLN.
    Zastanawiam się czy jak zakupię w sklepie Microsoftu, wprost z XBox'a, to czy będzie tam wersja PL - koszt 99 PLN.
    Ktoś się orientuje w tym temacie?

16. Mat3j86

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Tak. Jeżeli w chwili zakupu masz ustawiony region na pl to disney infinity pobierze ci się w wersji polskiej

TurekSW lubi to.
  17. BialyGTi

Polubienia:
    759
    Punkty za osiągnięcia:
    93
    disney infinity niema PL wiec bedzie Angielski

18. Mat3j86

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Disney infinity posiada pełny polski dubbing więc zamiast wprowadzać w błąd lepiej się nie wypowiadać

19. BialyGTi

Polubienia:
    759
    Punkty za osiągnięcia:
    93
    jaka wersja bo znajomy kupił od MS i brak Polskiego

20. Mat3j86

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    3.0 ale z tego co widać na Youtubie to wcześniejsze również go posiadaja.

Wczytywanie...

Poleć forum