1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Poradnik Disney Infinity

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez kosatka, Luty 16, 2016.

1. kosatka

kosatka Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Disney Infinity
    Posiadamy disney infinity 3.0 z grą Star Wars (oczywiście)
    Junior jednak nalegał i zakupiliśmy figurki z serii Auta wraz z figurką świata aut (trójpak)

moje pytanie brzmi - jak uruchomić świat aut? czy wogóle jest to możliwe bez płyty z zestawu startowego (my mamy 3.0, ale może trzeba dokupić 1.0)?

góry dzięki za pomoc

p.s. Junior w rozpaczy

2. Lotnik421 Xbox One

3. Kezcab

Kezcab Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Jakiś czas temu trochę czytałem o disney infinity bo też chciałem zakupić młodemu i z tego co pamiętam w wersji 3.0 nie można uruchamiać światów z wersji 2.0 i 1.0, figurki działają jedynie w placu zabaw czy jak to się tam nazywa :). Zajrzyj na stronę cdp.pl tam powinnaś znaleźć coś więcej. Pozdrawiam

Wysyłane z mojego GT-I9070 za pomocą Tapatalk 2

Wczytywanie...

Poleć forum