Disney kupuje firmę Marvel za 4 miliardy dolarów

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

lisek84

Użytkownik
Użytkownik
to ja tak tylko dodam, - gry z serii lego i licencje na wykorzystywanie marki ma firma Travellers Tales, oni produkują te gry dla roznych wydawcow (Lucasarts StarWars i Indy, Bodajze WB dla Batmana) - nie mają niczego wspolnego z disneyem chyba ze cos podpiszą - ale skoro Batman sie pojawil (licencja od DC Comics) to obawiam sie ze z Marvelem tak szybko nie pojdzie.

Ale to taka luzna mysl tylko ;-)
 

markus23ss

Banned
Użytkownik
Ci kolesie co sie srali tak o wszystko to tamci dwaj, ale cóż.
Ja powiedziałem tylko że w parku bedzie kolejna atrakcja pewnie i fajnie bedzie to znowu zobaczyc.
 

vagner

Użytkownik
Użytkownik
To leć sie bawić do tego parku,:D a ja pójde pocwacfarakfacfa..tfu
ben stiler ja nie mogę:D
 

markus23ss

Banned
Użytkownik
ty niemozesz a ja moge beczec z was dwoch ale co tam dzieci kryzysu w czeczeni.
 

trykosz

Użytkownik
Użytkownik
>>markus23ss<< proszę Cię, przestań cokolwiek pisać. Ani jest to zrozumiałe, ani czytelne. Nie chodzi już o ortografię czy też znaki interpunkcyjne. Po prostu nie da się rozczytać Twoich postów. Nie mam ochoty robić sobie wrogów, ale nie daje już rady. Po za tym gdzieś tam napisałeś, że Walt nie żyje. (Tak przynajmniej wywnioskowałem z Twoich postów) On jednak żyje, przynajmniej funkcje życiowe są podtrzymywane. :) Marvel & Disney - ciekawy mix, co z tego wyjdzie? hmm ... :)
 

slimak_110

Użytkownik
Użytkownik
Fakt Walt podobno zostal zahibernowany. Mi sie wydaje ze Marvel i tak bedzie Marvelem, beda kontynuowac to co dotychczas bylo robione - bo nie zmienia sie klasykow. A co do wiekszych zarobkow w parkow niz w kinach na calym swiecie .... <smiejesiedorozpuchu>
 

miedzianek

Użytkownik
Użytkownik
Walt Disney zostal zamrozony czyli mozna powiedziec zahibernowany.Czekaja do momentu gdy bedzie mozna go rozmrozic i meic godmode .


@OT
markus juz porzadnie sobie nagrabiles,szukasz zaczepki,na moja uwage o nie edytowaniu postow obraziles mnie,za to ze cie raportuje wyzywasz.czy tak ma wygladac 'gamemaster'?sorka,ale wg mnie powinni cie usunac z tej pozycji,dzisiaj bede gadal z brattankiem,spike i angolerio.Mam juz ciebie dosc,zreszta jak panowie @UP,komik forumowy jestes i tyle,postami reprezentujesz poziom podstawowki jesli nie nizej,nie potrafisz sklecic NORAMLNEGO zrozumialego zdania,pelno bledow ort/interp...
 

igorro

Użytkownik
Użytkownik
Walt Disney jednak nie zyje zostal skremowany:
Pod koniec 1966 zdiagnozowano u niego szybko postępującego raka lewego płuca, spowodowanego częstym paleniem tytoniu. Zmarł na skutek asystolii. Został pochowany, po kremacji, na cmentarzu w Glendale, w Kalifornii, wbrew legendzie miejskiej twierdzącej, że jego ciało zostało zamrożone, a funkcje życiowe mają zostać przywrócone (po 100 latach, czyli w roku 2066
Walt Disney ? Wikipedia, wolna encyklopedia
 

Raps

Użytkownik
Użytkownik
Po Mortal Kombat vs DC universe nie zdziwie się jak zrobią Street Fighter V: Disney vs Marvel.

Nie wiem czy to dobrze czy zle, czy sie cieszyc czy smucic, czas pokaze.
 

KrzQ

Użytkownik
Użytkownik
Po Mortal Kombat vs DC universe nie zdziwie się jak zrobią Street Fighter V: Disney vs Marvel.

Nie wiem czy to dobrze czy zle, czy sie cieszyc czy smucic, czas pokaze.
hhahaah napewno tak bedzie:D
ale sie usmialem jak to przeczytalem;)
i to moze sie stac naprawde:D
 

AnarchyMen

Użytkownik
Użytkownik
Dc vs Univers to była porządna i fajna gra :D ale to że Marvel się dał to mnie dobija ;/ Marvel i dysnej toż to nawet do siebie nie pasuje mycha Miki i Wolverin ;/
 

mck82

Użytkownik
Użytkownik
ahhh...beda teraz tworzyc gry z duck'iem i mickey mouse . (czy jak to sie pisze) :D
 

miedzianek

Użytkownik
Użytkownik
ło matko o co wam kaman;O?

toz WALT DISNEY wykupil TYLKO SWIAT MARVELA

myszke miki mieli do tej pory i niezrobili jakos zadnej gry-.-
 

Cpun1998

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
xzdcasda
 

rockobradford

Użytkownik
Użytkownik
kolejny hit sie szykuje ``X-Men Origins : Revenge of Pluto the Dog``:wub:
 

przemek_gruby

Użytkownik
Użytkownik
Jezu już widzę te gry z postaciami Marvela ciekawe kiedy ogłoszą pierwsze wspólne projekty...
 

DragonFly

Użytkownik
Użytkownik
Ciesze sie z tego faktu napewno wzbogaci sie na tym swiat gier:)
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom