1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Disney Sing It, mikrofon Xboxa.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Kubiak007, Sierpień 12, 2010.

1. Kubiak007

Kubiak007 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Czy do gry Disney Sing It bedą działały mikrofony microsoftu ? (te świecące) bo chce kupić samą płytke, a mikrofon od Lips już mam :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. Dzumper

Dzumper Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Starogard Gd.
    A czy twoje mikrofony działają do m.in Guitar hero ? Bo ja mam CHYBA modyfikowane mikrofony i działają do LIPS i jednocześnie do Guitar Hero :) Do rock band 2 niestety nie :)

4. Foreyer

Foreyer Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Wrocław
    Mój mikrofon microsoftu działa do wszystkiego :p w guitar hero metallica działa,w beatles rockband, van halen działa więc do tego disnej coś tam pewnie też :p

EDIT: Mam na myśli taki http://yfrog.com/mymicrosoftxbox360wirelesj

5. Kubiak007

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Mam taką nadzieje, bo gdzieś pisali na forum, że nie działają ale wolałem sie upewnić

Edit : a czy mógłby ktoś dla mnie sprawdzic czy mikforon OEM swiecacy dziala z disney sing it ? bo nie chce w ciemno kupic ;/

6. Dzumper

Dzumper Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Starogard Gd.
    Mój też działa do wszystkiego ( Z wyjątkiem rock band 2 :) )

7. Kubiak007

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    a czy mógłby ktoś dla mnie sprawdzic czy mikforon OEM swiecacy dziala z disney sing it ? bo nie chce w ciemno kupic ;/

Wczytywanie...

Poleć forum