1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Disney universe

Temat na forum 'Osiągnięcia' rozpoczęty przez kondziu16, Grudzień 23, 2011.

1. kondziu16

kondziu16 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Zamość
    Witam
    mam problem ... Jak gram z bratem na dwa pady to mu jako głównemu graczowi wbijają się osiągnięcia a mi nie choć też jestem zalogowany... Dlaczego mi się nie wbijają? Jeśli tak ma być to skopali sprawę...

2. Lotnik421 Xbox One

3. BuRRRza

BuRRRza Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    71
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tarnobrzeg
    Ponieważ to brat zrobił osiągnięcia i ono wpada na jego konto . Jeśli gracie na dwóch kątach np : XXXPL i XXXWW to ten gracz który zrobi achivement to na jego konto wpada . Taki sam przypadek miałem w MW 3 :) Jeśli natomiast brat gra na swoim koncie np : XXXPL a ty jesteś gość XXXPL(1) to możesz robić osiągnięcia dla niego .

4. kondziu16

kondziu16 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Zamość
    yhm dziękuję czyli jak on jest "głównym" graczem to tylko on ma osiągnięci? a szkoda bo fajnie by było jak by w trybie co-op obaj gracze dostawali osiągnięcia....

5. BuRRRza

BuRRRza Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    71
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tarnobrzeg
    Jak on jest głównym graczem np : XXXMPL a ty też masz swój profil i logujesz się na XXXWPL to ten gracz który zrobi osiągnięcie ten ma achivments . Oczywiście drugi gracz też może je zdobywać ale wtedy kiedy je zrobi, polecą na jego konto :)

Wczytywanie...

Poleć forum