1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

DIVX na XBOX 360

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez xbit, Styczeń 7, 2011.

1. xbit

xbit Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam!

Mam najnowszego Dashboarda zaaktualizowanego z pendrive, ponieważ mam przeróbkę i nie chciałem wchodzić na XBOX LIVE.

Słyszałem też że trzeba pobrać kodeki z XBOX LIVE - czy da się je jakoś wgrać przez pendrive?

I teraz - czy przez pendrive mogę oglądać DIVX'y? Media Center obsługuje jedynie wmv?

pozdrawiam!

2. Lotnik421 Xbox One

3. BratMichała

BratMichała Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    musisz pobrać kodeki da się tylko z liva... albo możesz przerabiać filmy z np. *.avi do .wmv i oglądać bez żadnych dodatkowych kodeków :_

p.s. do przerabiania polecam Format Factory.... darmowe i baardzo szybkie i stabilne

4. xbit

xbit Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Nie ma żadnego sposobu do wgrania przez pendrive :)? Żaden jegomość nie wpadł jak :D?

5. blazejp

blazejp <a href="http://xboxforum.pl/artykuly-f206/%5Btuto V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    38
  6. mjk1238

mjk1238 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Zamość
    filmy na pendrive?? lol. Kopiuj wklej bezposrednio na pendrive(nie skonifgurowany) i potem na xboxie biblioteka wideo

7. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    pod awrunkiem ze masz wlasnie kodeki z live

Wczytywanie...

Poleć forum