1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Divx

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez bibu26, Styczeń 10, 2010.

1. bibu26

bibu26 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Ząbkowice Śląskie
    Witajcie
    Mam do was pytanie, mianowicie opłaca się licytować tą kartę tylko dla kodeków divx ???

Oryginalna karta pamięci 256mb Aktualizacje, Divx (878178773) - Aukcje internetowe Allegro

A czy można wziąć kartę 512 mb i pójść do kolegi i ściągnąć na nią kodeki a potem włożyć do konsoli do której nie będzie podpięty internet i będzie można odtwarzać filmy w formacie divx ????
    Wiem że byłe tematy o tym formacie, ale chcę się dowiedzieć dokładnie na ten temat.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Senseipl

Senseipl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Hmm, z tego co wiem nawet jak masz kodeki to filmy mogą chcieć jakiś nowych.

4. kielich

kielich Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Wroc
    Odpowiedzcie mu bo sam jestem ciekaw! :D

5. Harakiri

Harakiri Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    90 % uzytkowniko ktorzy posiadaja dvixa musza go aktualizowac/pobierac wraz z kazdym filmem poprzez xbox live ( xbox sciaga nowe kodeki - polaczone z netem )

10 % uzytkownikow ( nie wiedziec czemu ) sciagneło raz dvixa i system nie prosi sie o aktualizacje - smiga cały czas offline ^

6. Qazimodo

Qazimodo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Alfa Centauri
    zamiast ściągać i kombinować z kodekami wystarczy
    przekonwertować film na wmv i będzie działał
    bo takie kodeki xbox ma wbudowane

.

7. Floyd

Floyd Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Żyrardów
    Nie każdemu się chce, a po za tym WMV to chałowe rozszerzenie, dobre tylko dla filmów "domowej" produkcji... Wiadomo ze wszystko w inecie jest w Divixach itp...

Moim zdaniem nie warto, będziesz miał więcej problemów niż przyjemności z tego...

Wczytywanie...

Poleć forum