1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

DJ Frank E feat. Dada Life & Tiesto - Squeeze It (OST Step Up 3D)

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Penczki20, Styczeń 21, 2011.

1. Penczki20

Penczki20 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam szykam tej nuty tylko ze identycznej jak idzie w filmie step up 3 w minucie 20 filmy idzie ona z taki fajnym vocalem moze ktos ma albo poda namiar na nutke to w tym rmx czy co.Z góry thx

2. Lotnik421 Xbox One

3. rowerser

rowerser Sialalalalallalal V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master

Polubienia:
    141
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Kozie Byki
  4. Penczki20

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    nie to nie to ta nutka idzie gdzies przez jakies 10 15 sek jak typiara rano trenuje w sali głośnikowej i idzie chyba ta nuta co wyzej podalem tylko ze z jakims fajnym vocalem

5. rowerser

rowerser Sialalalalallalal V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master

Polubienia:
    141
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Kozie Byki
    Pisałeś, że 20minuta filmu....

6. Penczki20

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    no u mnie w mojej wqersji filmu 20 minuta dokladnie jak koles wychodzi a typiara trenuje w sali glosnikowej przy tej nutce DJ Frank E feat. Dada Life & Tiesto - Squeeze It (OST Step Up 3D) tylko ze w tej tego vocalu nie ma co jest w filmie

jak zna ktos tytol nutki tej??zalezy mi na niej

7. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    To chociaż powiedz czy chodzi Ci o tą muzykę, w której główni bohaterowie trenują parkoura? Jeśli tak to to na 200% nie jest Dj Frank E feat Dada Life Tiesto - Squeeze It... Jest to całkiem inna piosenka.

Edit: a już znalazłem ten moment o który ci chodzi, u mnie jest to od 21:00 i przez pół minuty leci... co tak laska sobie tańczy przy głośnikach. Ale to nadal nie jest wspomniane Squeeze It, najlepiej to znajdź w sieci soundtrack, i jego listę, i każdy tytuł wpisuj na youtube i słuchaj...

8. Penczki20

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    ona leci od tej pory co koles sie budzi i idzie jakies 20 sek i to jest chyba ta nuta co podalem ale jest dodany vocal do niej kozacki kurde no w sound tracku nie moge znalesc jej szukałem

Hotfile.com: 1-CLICK Dateihoster: Step Up 3.mp3 poczatek tej mp wycielem z filmu

9. MrDraiger

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    Słuchaj Penczki20, nie wiem jak bardzo napaliłeś się na to że ten kawałek o który Ci chodzi ma podkład Squeeze It... przecież przesłuchaj sobie całe Squeeze It, a potem ten 30 sekundowy kawałek o który Ci chodzi, przecież to słychać że są to 2 różne piosenki. Ta piosenka która cię nęka, co jest niby wokal jakiejś dziewczyny, ma całkiem inny podkład muzyczny niż Squeeze It... Jak chcesz tą piosenkę znaleźć, to na pewno nie przez szukanie od tytułu zawartego w temacie.

Może Ci pomóc właściciel telefonu Sony Ericsson z wbudowanym programem Track Id...

10. Penczki20

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    to jaka to jest nuta pomoze mi ktos ??

program trackid nie wykrył tytułu caly soundtrack przejrzalem nie ma tej nutki:(

zna ktos???

11. MrDraiger

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    Wiesz, zastanawia mnie jedno, albo dwa, ile masz lat, albo w jakim małym stopniu ogarniasz internet, albo kurde 3! Jak możesz być takim LENIEM? ! Pisałem Ci kilka postów wyżej żebyś znalazł spis piosenek z tego filmu (ang soundtrack!) i wpisywał każdy tytuł po kolei na youtube i odsłuchiwał. I NIBY nie mogłeś znaleźć nic? Mnie znalezienie tej cholernej piosenki zajęło mniej niż 3 minuty ! Tak się wpieniłem że to takie łatwe, a Ty tak o to płakałeś, że nawet nie chciałem Ci linka czy tytułu podawać, no ale dobra, może inni na tym też skorzystają...

Tytuł piosenki w oryginale to Tania Doko - Joyride
    Ale w filmie jest (chyba) remix tej piosenki i to w tej wersji:
    YouTube - Joyride- Tania Doko (Electrixx Mix) a jeśli się mylę, to szukaj sobie sam który remix jest we filmie. Jak dla mnie to właśnie ten.

Wczytywanie...

Poleć forum