1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

DJ Hero 2 w październiku

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez maroko freestyle, Czerwiec 8, 2010.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. maroko freestyle

maroko freestyle Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    36
    Miasto:
    Złote Przedmieście
    [​IMG]Activision ogłosił, że w październiku tego roku do sprzedaży trafi gra DJ Hero 2. Wydawca obiecuje ponad 70 mashupów przygotowanych przez najbardziej znanych DJów i producentów, w tym Deadmau5. Wymieszane zostaną kawałki od przeszło 85 wykonawców, na liście widzimy m.in. Dr. Dre, The Chemical Brothers, Kanye West, Metallica, Lady Gaga, Rihanna. Studio FreeStyleGames ma stworzyć dużo ciekawszy tryb kariery, w którym przejdziemy drogę od całkowitego nowicjusza do właściciela imperium muzycznego. Oprócz tego deweloperzy planują ciekawe tryby gry wieloosobowej i rozbudowane opcje związane ze śpiewaniem. Z okazji dzisiejszej zapowiedzi na Rynku wylądował mix Lady Gaga - "Just Dance" z Deadmau5 - "Ghosts 'n' Stuff". Można go pobrać za darmo do 14 czerwca.

źródło: onlinecenter.pl

2. Lotnik421 Xbox One

3. Gonzor91

Gonzor91 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ściągnął ktoś z Was ten darmowy dodatek? Specjalnie na tę okazji skombinowałem kod na golda na 48, bo tylko posiadacze konta gold mogą pobrać miks. I frytki, dalej wyskakuje mi, że nie mam konta gold i że mogę jak coś to sobie tylko je kupić, i nici ze ściągania. Mimo, że kod działa, bo grać przez xbl da się. Ktoś ma jakiś pomysł na obejście tego? Oprócz kupowania golda na jakimś tam czas oczywiście.

4. Apacer

Apacer Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Polkowice
    Może blokada regionalna jest?

A co do tematu :) już się doczekać nie mogę, choć ta lady gada...

5. TomalasPL

TomalasPL Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    wwa
    Gonzor91 Nic dziwnego że nie działa bo ten kod na 48h to trial który nie daje statusu gold! on daje jedynie możliwość multiplayera facebooka i twittera. ale formalnie nadal silver jesteś. Żeby to ściągnąć to musisz mieć conajmniej 1miech gold
    I tego nie da sie obejść

6. Gonzor91

Gonzor91 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dobra, dzięki. Myślałem, że obejdzie się bez kupowania abonamentu na dłużej.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum