1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

DJ Hero 2 z udziałem Guetty?

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez marek2fgc, Grudzień 31, 2009.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. marek2fgc

marek2fgc Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Lubin
    David Guetta twierdzi, że DJ Hero jest dla niego grą za trudną i zbyt szaloną, dlatego nie może osiągnąć w niej maksymalnego poziomu. Jednocześnie zauważył, że granie w nią powoduje podobne emocje jak u DJ'a po 10 latach ćwiczeń. Jednak wrażenie jednego z najbardziej znanych house'owych DJ'ów z gry nie są dla nas aż tak ekscytujące by stanowić główną treść tego wpisu. Guetta w swojej wypowiedzi dla serwisu Kelowna, zdradził coś znacznie ważniejszego.

Czy to oznacza DJ Hero 2? Prawdopodobnie tak. Mam też nadzieję, że oznacza to także więcej klubowych rytmów niż muzyki z radia.

Źródło: http://polygamia.pl/Polygamia/1,95336,7410045,DJ_Hero_2_z_udzialem_Guetty_.html

2. Lotnik421 Xbox One

3. FATAEM

FATAEM Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Wrocław
    Ten Głetta to piłkarz jakiś czy co ??

4. WReki

WReki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wałbrzych
    David Guetta to znany DJ, jeden z jego (i Akon'a) najbardziej znanych utworów ostatnimi czasy stał sie utwór "Sexy Bitch"
    Co do DJ Hero to z niecierpliwością czekam na 2, jedynkę mam i już przeszedłem wszystkie utwory ;D Gra po prostu wymiata, jeśli lubicie muzykę klubową to stanowczo polecam.

5. Matizo

Matizo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Łódź
    Myśle że dwójka będzie jeszcze lepsza od jedynki ale mogliby zaangażować jakiegos dobrego Polskiego Dj'a ale nie jest tak źle David jest też niesamowity ;D Czekam z niecierpliwością

6. FATAEM

FATAEM Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Wrocław
    Nie słucham takich wynalazków to mam prawo nie wiedzieć co to za tyfus ...

7. babel77

babel77 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Łódź
    I musisz dzielić się swoją niewiedzą i ignoranctwem na forum?

Ja ciągle zbieram kasę na 1 a tu 2 za pasem. Z Guettą trzeba będzie się już sprężyć i zanabyć wreszcie:)

8. chudyosw2

chudyosw2 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    OsW
    powstał ich utrwór o nazwie "sexy chick" co oznacza seksowną laske , a w twoim wykonaniu to by była seksowna dz**ka.

9. nakoz

nakoz The Legend Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    66
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Kraków - Irlandia
    A czytać umiesz?

10. Apacer

Apacer Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Polkowice
    Ja powoli jedynke kończe ale dopiero medium, już mam trudności z Drum & Bass hehe.

w DJ Hero2 spodziewam się trybu własnych piosenek. Pomysł z mixami jak nam się chce trafił by w dziesiątke w gusta!

11. Dzejkob

Dzejkob Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Kraków
    DJ Qbert (kojarzy ktoś? ^^) też ma brać udział w tworzeniu DJ Hero 2.

12. frankie

frankie Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    chłopie "sexy chick" to wersia cenzurowana widac ze ogladasz tylko vive a "sexy bitch" bardziej klubowa... jestem DJ'em od 6lat i podziwiam Davida za taki hity jak the world is mine czy remix the egg - walking away... Dj hero posiadam no i fakt co innego jest mixowac robic cue i pitch ustawiac loopowac itd ale fajna zabawa i kawałki perfekcyjnie dobrane wiec nie wiem co można chcieć wiecej od tracklisty jest tiesto benny banassi eric prydz fedde le grand nic dodac nic ujac :)

13. rico474

rico474 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    "Sexy Bitch" jest to oryginalny tytuł z oryginalnym tekstem, ze względu na cenzurę w tv czy radiu powstała także wersja "Sexy Chick"

14. tijs18

tijs18 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    PvD? Był świetny ale za czasów, kiedy grał techno a nie Trance :) TIESTO FTW:D Niech Acti da jakiś lepszy utwór Tijsa bo Elements Of Life to nie wiem który już remix Barber's Adagio For Strings, a pan Tiestuch ma na swoim koncie wiele lepszych produkcji takich jak: Magal Circus, Forever Today, Nyana, Battleship Grey, Ur, Kalidoscope, Just Be (Album Version, Surrounded by Light, Louder Than Boom, Flight 643, Highglow i mógłbym tak wymieniać i wymieniać :D I said no to D4L, Escape Me and other shit:p

A tak między bogiem, a prawdą to nad tą grą powinien mieć pieczę James Zabiela, a nie amator Guetta :)

15. Shady1991

Shady1991 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kraków
    Narazie nie wiem co powiedziec;D Zbieram pieniadze chociaz na jedynke zeby Dj.hero kupic:D Szkoda ze jeszcze takie drogie.

Mnie uszczesliwia ze jest kawalek Eminema:D

16. WReki

WReki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wałbrzych
    tak jak koledzy ci już wyżej napisali, widać jak sie znasz na muzyce i słuchasz tylko Vivy.... Oryginalna wersja to "Sexy Bitch" a "Sexy Chick" to ocenzurowana, tak samo jak z utworem Akona'a "I wanna **** you" a ocenzurowana to "I wanna love you"

ja jedynkę włączyłem od razu na Hard ;D pierwsze mixy jakoś szły ale potem była masakra i zmieniłem na medium ;P teraz jak już całą grę przeszedłem to przechodzę od nowa na najwyższym poziomie, fajna zabawa, na medium to miksujesz jak chcesz, a na najwyższym trzeba w odpowiednim kierunku ;D

Warn za spam? Co ma twój post związanego z tematem? Na dodatek jeszcze jesteś fanboyem zalowym... Nigdy pewnie PS3 na oczy nie widziałeś (nie wspominając już o graniu), a od razu twierdzisz, że to shit... Obydwie konsole mam i obydwie mają plusy i minusy, więc skończcie ludzie robić te wojny fanboyowe...

17. sebool12

sebool12 Guest

Hmm fajnie by było gdyby Guett-a była w 2, ale ciekaw jestem czy nie które utwory będą ocenzurowana jak pisaliście wcześniej (z "Sexy Bitch" na "Sexy Chick") ?

18. qb3s

qb3s Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bydgoszcz
    W pierwszą część nie miałem okazji zagrać ale ściągnąłem soundtrack z gry i powiem, że kawałki miażdżą jest ich 88. :)

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum