1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dj Hero, Dj hero 2 - DLC i kilka pytan

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez kubsztix, Luty 13, 2013.

1. kubsztix

kubsztix Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Siema,
    Powiedzcie mi czy jest w ogole jakies DLC do Dj hero i DJ hero 2? Bo w grach nie zabardzo widze jakies dodatkowe DLC, a w sieci widzialem, ze bylo/jest, nie wiem. Czy to juz calkowicie martwa gierka?
    Jest w ogole jakas mozliwosc dostac to DLC?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Prz3mo

Prz3mo Xbox One Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kłodzko
    Po wejściu na xbox.com widnieją bodajże 4 DLC w formie paczek z muzyką. Z tego co widze nie dodają one GS.
    Do DH 1 są też paczki ale to chyba te same akurat.

4. kubsztix

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Wlasnie znalazlem to wczoraj tylko wydaje mi sie, ze to nie wszystko, wychodzi na to, ze to tylko do jedynki jest DLC.
    DJ Hero 2 DLC | TheHeroFeed - tutaj lista do Dj Hero 2.
    A jeszcze jedna sprawa, znalazlem do sciagniecia na kompa to DLC, ale nie wiem jak to odpalic, czy tylko RGH wchodzi w gre?

5. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3215
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Tylko RGH/JTAG

6. kubsztix

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Ale lipa, a nie ma DLC do Dj Hero 2 na marketplace? Moze sprobowac na amerykanskim rynku?

Edit: sa dodatki do dj hero 2 na amerykanskim rynku.

Edit: Moja dziewczyna ma swoje konto na xbox live USA, powiedzmy, ze zaloguje sie na jej koncie i sciagne wszystkie dodatki na moja konsole to bede mogla grac na swoim koncie na konsoli do ktorej zostalo to sciagniete?

7. kamyz

kamyz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Tak będziesz mógł grać:)

8. kubsztix

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Dobra panowie, ostatnie pytanko i nie mule juz.
    A na konsoli mojej dziewczyny tez bedzie mozna to sciagnac? Konkretnie chodzi mi o to, zeby na dwoch konsolach mozna bylo grac.
    Pozdro.

Wczytywanie...

Poleć forum