1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

DJ Hero - wersja PAL, praktycznie nieużywane

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez MacDoombek, Listopad 7, 2009.

1. MacDoombek

MacDoombek Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    W-Wa
    Hej,

mam do oddania DJ Hero na Xboxa360. Wersja PAL, prosto z polskiego sklepu.
    Niestety, ale z powodu zamieszkania z kobietą, muszę sprzedać Xboxa360 i wszystko co do niego mam, i przesiąść się na PS3 (bo za bardzo hałasuję w nocy, i ona spać nie może:p).

Stan kontrolera oceniam jako idealny, żadnych rysek, wszystko działa idealnie (crossfader, talerz, przyciski). Płytka bez rysek, cały czas grane było z dysku.

Ceny w sklepach zaczynają się od 349, więc powiedzmy, że dla kochanej xboxowej braci którą zmuszony jestem opuścić (eh, gdyby nie ten hałas konsoli), oddam sprzęt za 280 złotych. Najchętniej komuś z Warszawy, wtedy bez problemu podjadę i podwiozę sprzęt (możemy się nawet trochę potargować jeszcze). Możliwość puszczenia tego przez allegro, ale wtedy cena wyższa bo jakieś opłaty do tego dojdą.

Kontakt:
    GG-10050981
    SKYPE-macdoombek
    MAIL-macdoombek@gmail.com

Wczytywanie...

Poleć forum