1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dla starych xboxów 360!!!

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Hustinox, Grudzień 12, 2010.

1. Hustinox

Hustinox Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    PK2 PODKŁ. CHŁODZĄCA HIT 2010 XBOX PR5 (1347348725) - Aukcje internetowe Allegro Znalazłem na allegro podkładkę chłodzącą. Może się przydać np. do Falconów.

2. Lotnik421 Xbox One

3. yugo

yugo Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Włocławek
    Do bardziej przyciąga RRoda ;)
    więcej szkodzi niż pomaga.

4. Hustinox

Hustinox Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Niby dlaczego ma szkodzić?

5. zlewozmywak

zlewozmywak Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Mława
    Poje**ło cie? Co ty człowieku plastik chcesz chłodzić??

6. cyborg95

cyborg95 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Śląsk
    Nie wiem o co wam chodzi z tymi przeciw dobry pomysł może raczej już nie do falcona bo falcon nie ma już w miarę problemów z RRod jeśli się o niego dba sam się zastanawiam nad taką podstawką ale raczej pod laptopa x na razie się nie grzeje ale na dłuższe granie w lato się może przydać

7. winki

winki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    No rzeczywiście dobry pomysł - na chłodzenie plastikowej obudowy....

8. cyborg95

cyborg95 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Śląsk
    Oj widać Świeżaki przecież xbox też się grzeje cały zwłaszcza jak leży i całe biurko jest gorące ( przy dłuższym graniu) to spokojnie można dać taką podstawkę fajnie wygląda a tez coś ochłodzi lub odprowadzi ciepło jak by to nic nie dawało to by tego nie robili

9. Piotrek ELO

Piotrek ELO Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Spokojna twoja rozczochrana chińczycy wszystko zrobią
    chodź by miało to nie działać.

10. winki

winki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Kolego Nieświeżak ;) - to moze zrob test - kup ten super wynalazek i zmierz temperature wewnątrz konsoli - przy GPU na przyklad, z rzeczoną podstawką i bez podstawki. Stawiam, że moze 0,5 - 1 stopień C będzie różnicy, kosztem dodatkowego hałasu 3 wentylatorów i co najmniej 23 PLN (za 9.99 na pewno nie sa to porządne wentylatory, które będą jednocześnie wydajne i ciche) . Jedyne walory tego ustrojstwa to jakieś estetyczne, ale oczywiscie tez nie dla wszystkich, mnie taka choinka na pewno by przeszkadzała, szczególnie przy graniu wieczorem w ciemnym pokoju. Poza tym ocenianie kogoś po ilości postów jest co najmniej nie na miejscu, dla Twojej wiadomości od 10 lat pracuje w serwisie GSM, a od roku prowadzę swój. Jeśli się zdecydujesz na zakup tego cudu techniki zapraszam do mnie, służe sprzętem - przygotujemy rzetelny test i umieścimy go na forum, niech każdy wie co to jest warte zanim się da naciągnąć. Myślę, że w taki sposób bardziej się przysłużymy społeczności xboxforum.pl
    pozdrawiam

11. KamiLKR7

KamiLKR7 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Gdańsk
    Już były takie tematy . To w niczym nie pomaga .

12. Floyd

Floyd Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Żyrardów
    Tak jak zostało wspomniane, wręcz przeciwnie przeszkadza w prawidłowej cyrkulacji (o ile xbox kiedykolwiek takową posiadał).

13. KNAR

KNAR Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wrocław
    Dobre chłodzenie tanim kosztem to radiator z CPU (ten aluminiowy) na GPU + wymiana pasty i wycięcie dziury w tunelu na radiator na gpu + wyprowadzenie napędu na zewnątrz (lub wywalenie go przy jtagu)

Ja przed chwilą skończyłem taki trick, temperatury na jasperze gpu w idle ok 60stopni, po grze dochodzące do 70. Po zabiegu stałe 45-47 nawet po grze, aż się zdziwiłem z rezultatu. :eek:

Długie kable do zasilenia napędu:
    AirFlow Cables for the XBOX360 - Stop the Red Ring of Death - Call Now! 678-682-9423

Wczytywanie...

Poleć forum