1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dla tych co mają zimne luty pod gpu

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Pawel1924, Wrzesień 9, 2010.

1. Pawel1924

Pawel1924 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam, ponieważ miałem zimne luty pod gpu czyli 3 rrod, błąd 0102, postanowiłem naprawić xboxa.

Wymieniałem pastę na diamentową, później odłączyłem zasilanie wiatraków i włączyłem xboxa. Po 20 minutach wyłączyłem go i poczekałem aż wystygnie. Po uruchomieniu działa :) (ale to jest w tutorialu).

Teraz tak, wiadomo że ta metoda jest na jakiś czas...

Od razu pomyślałem że nie będzie mi się chciało ponownie go rozkręcać a więc zrobiłem takie coś.

Przeciąłem 2 kabeli (czerwony i niebieski) od wtyczki do zasilania wiatraków.

Podłączyłem z jednej strony przewód i z drugiej po czym wyprowadziłem na zewnątrz xboxa. Na końcówkach kabli zamontowałem chinch żeński i męski (ponieważ to miałem pod ręką).

Skręciłem xboxa :)

Teraz jak wypadnie znowu 3 rrod i błąd 0102 to wystarczy rozłączyć chinch-e włączyć xboxa, odczekać 10-20 minut, złączyć i odczekać aż wystygnie bez rozbierania :)

Tylko tyle:) Wiem że ameryki nie odkryłem ale jak ktoś chce zrobić xboxa po taniości to polecam żeby go ciągle nie rozkręcać...

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    super! Nie wiedzialem ze to takie proste! Zaraz zaczne oferowac usluge monarzu czegos takiego na allegro! Napewno bede miec tlumy klientow :-d

4. Aviox

Aviox Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Gdańsk
    Hehe :D Sprytnie :D Polak potrafi :D

5. lkimylpbjq

lkimylpbjq Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Dex coś ty przecie to serwis z najwyższej półki ;)

6. adidas2009

adidas2009 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Polnocna czesc kraju ;).
    Hehehehe, ale wlasciwie to nie glupie. Ogolnie rzecz biorac to dla osoby ktora nie chce kupowac nowej konsoli dobry sposob.
    P.S. Dobry sposob na konsole ktora jednak sie nie zawiesza, tylko przy odpalaniu ma 3 diody ;).

7. psycho666

psycho666 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Historia faktycznie urzeka jednak nie przewidziałeś w tej swojej "naprawie" jednego faktu : Konsola po kilku takich zabiegach będzie się nadawała tylko do utylizacji. Więc lepiej oddać konsolę raz a porządnie do serwisu niż naprawiać ją tą metodą.

8. xbox-serwis

xbox-serwis Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Kraków
    A my robimy reballing... wstyd...
    trzeba zmienić technikę napraw :D

20-30 minut... na poczekaniu :D

Pozdrawiam