1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dlaczego aż 20 postów !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez bastion1986, Marzec 17, 2010.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. bastion1986

bastion1986 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Dlaczego muszę założyć aż 20 postów żeby pisać później na FORUM. Kto to wymyślił :mad: mam zakładać tematy takie których nie ma. Przecież już wszystko zostało napisane. Wychodzi na to że mam spamować czyli założyć 20 postów o tematyce POST1 , POST2 itd... zastanówcie się mam 27 lat x360 mam od 2005 roku i to dla mnie jest paranoja!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad:

Proszę moderatora czy innego jakiegoś ważnego TYPA o przemyślenie.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Dlugin2

Dlugin2 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Wexford ( Irlandia)
    Jeden już masz zostało tylko 19 :)

4. maclogan

maclogan Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Shiojiri
    Nie chodzi o zakładanie tematów tylko o napisanie 20 postów . Ale i tak się ciesz bo na niektórych stronach jest ten limit ustawiony od 50 i wzwyż lub np. po 2 tygodniach udzielania się na jakimś forum dostaje sie pełny dostęp . Więc nie narzekaj bo napisać 20 postów to żadna sztuka . Byle pisać z sensem a nie byle co i byle jak bo za takie bisanie bzdur można tylko bana z forum wyłapać .

5. mck82

mck82 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    ....Tu i teraz....
    Najpierw człeniu zastanów sie co to jest post,a co to jest TEMAT.Masz nie założyc,ale napisac 20 postow.Post jest to jednorazowa wypowiewdz w temacie.

6. livingfear

livingfear Guest

Zawsze,możesz komuś pomóc,błysnąc swoim doswiadczeniem i doradzić.
    Za to ktoś być może podziękuję a i 20 postów zaliczysz nie spamując.

Poza tym, Ty człowieku sam nie wiesz ile masz lat?!.W tym poście piszesz ,że 27 a na swojej stronie widnieje:
    January 14, 1986 (24)

Więc się zastanów.

7. Tere

Tere Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Zaczynając od tego, że nie masz "zakładać postów" tylko je pisać w istniejących już tematach. Wypowiesz się o jakiejś grze, komuś pomożesz i masz 20 postów jeżeli tak bardzo ciśnie Cię do zakładania tematów. Sposób wypowiedzi podpowiada mi jednak, że lepiej byłoby gdybyś pozostał przy postowaniu aniżeli zakładaniu nowych tematów.

8. Pablooo88

Pablooo88 V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Wnioskują po Twoich nicku i profilu, że jednak masz 24 lata a nie 27 to raz

Dwa - to chyba umiesz czytać - to przeczytaj regulamin. Tam jest napisane, że trzeba napisać 20 postów a nie 20 tematów! Czytanie ze zrozumieniem się kłania

Resztę napisali koledzy wyżej

CLOSED

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum