1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dlaczego gra nie działa a dobrze się nagrała.?

Temat na forum 'Problemy' rozpoczęty przez Simo, Styczeń 31, 2011.

1. Simo

Simo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Jastrzębie Zdrój
    No właśnie Ściągnełem Mortal Kombat vs DC Universe, sprawdziłem AGBX'em wszysciutko było na zielono i poprawne zabezpieczenia SSv2 w bazie AGBX też jest ta sama wersja co ja posiadam, nagrałem na płytke bez żadnych problemów ale jak wkładam do konsoli to pisze tylko otwórz DVD. ;/, mam LT+ 1.1

2. Lotnik421 Xbox One

3. Uped

Uped Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Daj screen z abgx'a po nagraniu i się zobaczy czy może źle nagrało. Spróbuj kilka razy dawać ta płyte do napędu bo może to jednorazowy błąd który nieczęsto się zdarza ale jest możliwy.

4. Simo

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Jastrzębie Zdrój
    Ok miałeś racje po wypaleniu płyty i teraz jak sprawdziłem w agbx to błąd Error read DvD nie może odczytac płytki, chociaż ImageBurn żadnego błędu nie pokazał. A obraz również poprawnie był przygotowany. Możliwe że to wina płyty A4tech, spróbuje na Verbatimce.

5. h-y-d-e

h-y-d-e Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Siemianowice
    Źle się wypaliła:) Normalka.

6. lukaszkot

lukaszkot Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Proszę o pomoc. Mam przeróbkę LT i problem z grami. Nagrałem kilka gier i o to efekt: fifa 11 działa mafia 2 działa lego indiana jones 2 działa call of duty balck ops działa gta iv działa. Wszystkie gry pozyczone od kolegi który ma starszy napęd i przeróbke i musi przerabiać gry działają. nba 2k11 nagrywane 2 razy (sprawdzane abgx wszystko zielone) nie działa ... gears of wars 1 (podobnie) nie działa - KOMUNIKAT OTWORZ NAPED. Wszystkie gry te działające i nie były ściągane z nie będę kradł w komentarzach ludzie pisali że śmigają. Gry nagrywane na verbatimach predkosc 2.4 wszystko zakonczone powodzeniem. Wie ktos czemu jedne gry działają a inne nie? Bo szkoda mi marnować płyt.

7. Sir Dejv

Sir Dejv Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Dąbrowa Górnicza.
    Ja mam ten sam problem tyle ze nagralem kumplowi ea mma na arcade i mu smigalo a nagralem tak samo na tej samej plycie ta sama gre sobie i wola o szmatke ;x.

8. Nafta-Katowice

Nafta-Katowice Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Katowice, Poland
    wybierac plik

ISO czy DVD jak nagrywacie ?

9. lukaszkot

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    DVD. Layer break ustawiony prawidlowo. Obrazy sprawdzane abgx. Nagrywam ciagle tak samo i niektore gry dzialaja a inne nie - problem przy grach ktore sie nie uruchamiaja tkwi w komunikacie OTWORZ NAPED. Pomoze ktos?

10. Specter

Specter Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Slaba nagrywarka ? Kiepskie plyty ?

11. lukaszkot

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Płyty verbatim prędkość 2,4x. Nagrywarka w praktycznie nowym laptopie - wszystkie nagrania zakończone powodzeniem i jedne gry działają a inne komunikat OTWÓRZ NAPĘD. anyone?

12. rs.pect

rs.pect Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    gdzieś w Polsce
    Ja stawiam na niepoprawny SplitVid. Sprawdź grę programem abgx360 1.0.5 bezpośrednio z płyty.

13. krisr77

krisr77 Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    ja stawiam na nagrywake w laptopie
    najczesciej sa syfiaste

14. BartexXx20

BartexXx20 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Ja mam takie same zdanie co UP. Zazwyczaj nagrywarki w laptopach są syfiate, przekonałem się sam więc wiem co mówię.

15. Sir Dejv

Sir Dejv Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Dąbrowa Górnicza.
    dzieki rs.pect sprawdzilem wyszlo fatalnie ;D. Wolal tyle bledow ze masakra. Co do nagrywarek w laptopie, pisza ze nagrywaja wszystko ale i tak wiadomo jaki jest laptop ;].

16. lukaszkot

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    to w jaki sposob moge sprawdzic te plyte pod kontem ewentualnej winy nagrywarki?

17. Shibby

Shibby Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    127
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Programem ABGX !!
    Co nagrywarek w lapkach to potwierdzam wypowiedzi kolegów wyżej.

18. Specter

Specter Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    I po co generalizujecie z tymi nagrywarkami ? Zarowno w moim laptopie, jak i w laptopie mojej dziewczyny nagrywarki mamy bardzo dobre.

19. Simo

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Jastrzębie Zdrój
    Ja myślałem że w moim lapku Acer Aspire 5530 jest dobra nagrywarka ale jednak się myliłem. Metodą prób i błędów stwierdzam że moja nagrywarka toleruje płyty tylko i wyłącznie Emtec sporadycznie udało mi się nagrać jeszcze na TDK ale to tylko sporadycznie. Co do Verbatimów to za każdym razem,( próbowałem jakieś 8-10 raz) nagrywanie zaczynało się bez problemów, ale na końcu za każdym razem pojawiał się ten sam błąd, że nie może zamknąc sesji, no i wiadomo płytka do wyrzucenia bo za każdym razem sprawdzałem w xboxie ale nie działały.

Duże znaczenie ma to jaką się posiada nagrywarke i to jest prawda ;].
    A więc moja nagrywarka nie lubi płyt: Verbatim, TDK, Esperanza, A4tech, a nagrywa tylko na Emtec.

20. lukaszkot

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    ehhh ale mi sie nagrywa wszystko poprawnie zakonczone jest powodzeniem. sprawdze tym abgx jutro te plyty moze wtedy sie cos rozjasni.

21. undermess

undermess Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam mam podobny problem gra wypala się bez problemu ale niestety po próbie zainstalowania gry na dysku staje tak w 50% i nic sprawdzałem obraz płyty i jest wszystko w porządku ale gdy sprawdziłem wypaloną płytę w abgx to pokazało mi dużo błędów CRC właśnie przy 50% wypaliłem już ze 4 płyty i nic wcześniej wypalało dobrze... Mam win7 wypalarke Asusa na SATA wypalam imgburnem bo clone coś nie działa. Czego może to być przyczyna??

Wczytywanie...

Poleć forum