1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dlaczego gra nie odpala

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez radi2321, Lipiec 2, 2012.

1. radi2321

radi2321 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Witam
    Nagrałem na mojej laptopowej nagrywarce (z powodu "awarii" ihasa) Fife 12 (XGD2) i w napędzie X360 gra się włącza jest już logo Fifa 12 i nagle komunikat o wytarciu szmatką.
    Mimo że xgd2 to 2 razy puściłem w abgx przed nagrywaniem i jedyne co było niepokojące to ten bardzo długi żółty tekst troszczke niżej "Veryfication failed" i jeszcze jeden żółty tekst ale z tego co słyszałem te błędy są nie groźne więc zacząłem nagrywać w imgburn (ustawienia jak w poradniku pod lt 3.0 na tej stronie) i wszystko ok przeszło weryfikacje.
    No ale jak już pisałem w X360 komunikat o szmatce, puściłem nagraną płytę w abgx360 chętnie wstawie loga jak powiecie jak to się robi bo nie bardzo się orientuje. Oczywiście nagrywam na verbatimach z singapuru
    Z góry dziękuje za pomoc

2. Lotnik421 Xbox One

3. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
  4. radi2321

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    No nie powiedział bym nagrywałem tu już pare xgd2 np. Black ops World at war i nie było problemów

5. djinsekt

djinsekt Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Perła City
    Zapodaj screeny z abgx360.

6. opeael2

opeael2 Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    390
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Nidzica
  7. radi2321

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    jeśli chodzi o pamięć podręczną konsoli to już usunąłem i dalej gra nie odpala, jakieś inne propozycje ?

Wczytywanie...

Poleć forum