1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dlaczego lepszym wyborem od PS3 jest Xbox360...

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez kolek5, Listopad 21, 2008.

1. kolek5

kolek5 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam.
    Bardzo proszę o niewyrzucanie mojego tematu do kosza. Zastanawiam się nad kupnem konsoli i nie wiem co kupić czy PS3 czy Xboxa360.Nie chcę tutaj wybuchu wojny na argumenty między fanboyami konsol tylko proszę o profesjonalną odpowiedź. Będę grał tylko w oryginalne gry i z pewnością chcę grać online. Co byście wybrali ???

2. Lotnik421 Xbox One

3. sOrOwEczkA

sOrOwEczkA Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Odp: Dlaczego lepszym wyborem od PS3 jest Xbox360...

To juz zalezy od ciebie.Sony ma inne pady niz xbox360(moim zdaniem duzo lepsze niz ps3)Ogółem bebechy ma trochu lepsze niz xbox ale zargasz identycznie jak na xboxie .Twoja sprawa co ci sie bardziej podoba :)

4. MTTy2k

MTTy2k Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wrocław

Moja subiektywna opinia na ten temat... na twoim miejscu wziąłbym Xbox 360 ze względu na cenę konsoli, cenę gier i pada (pad X'a bije na głowe tego z ps3). Za najdroższą wersję (Elite) nie kupisz PS3, a grając na obu konsolach wątpię, że zobaczysz jakiekolwiek różnice.

5. MARINO

MARINO Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Kraków

No więc tak: PS3 ma fajne gry, ale robione tylko na nią uncharted drake's fortune, Gran Turismo 5 itp. ale za to większość multiplatformówek wygląda gorzej niż na xboxsie (choć już tego tak nie widać). Na PS3 MUSISZ instalować gry (a właściwie jej część, która waży około 4 gb), za to na xboxie możesz instalować całe gry które ważą 8 gb ale nie jest to konieczne. X360 ma bardzo dużą game gier, większą niż PS3. W xboxsie jest wymienny dysk 20gb 60gb lub 120 gb w PS3 nie jest wymienny. Moim zdaniem pad od X360 jest wygodniejszy bo po 3 godz grania ręce były tylko spocone od emocji :D a jak grałem na PS3 to po 1 godz bolały mnie dłonie i musiałem se zrobić krótką przerwę. PS3 jest cichsze ale tylko dotąd dopóki wiatraki nie osiągną full obrotów. PS3 jest dużo droższe. X360 jest bardziej awaryjny.

Moim zdaniem to tyle. Jak co możecie mnie poprawiać bo nie siedziałem na forum pare miesięcy :p. Nie jestem fanboyem więc prosze mnie nie jechać i prosze nie mówić że uważam że PS3 to gnój. Obie konsolki są fajne tylko w PS3 trzeba włożyć troche kasy a o xboxa trzeba dbać.

6. sebawl1

sebawl1 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

osobiście wziąłbym ps3 tym bardziej ,że chcesz orginały,a pad do x jest do d**y.grałem kilka lat na ps,ps2 i po kilku miesiącach na x360 mam obeznanie co do padów

7. misiek8

misiek8 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    In an ODST armor waiting to drop

Kolego Kołek,wszystko jest kwestia gustu.

Ja osobiście wole pad od X360 za sprawa ułożenia grzybków,i świetnych triggerow-za to z fatalnym D-Padem.

Jesli nie chcesz przerabiać konsoli awaryjność nie będzie dla Ciebie problemem-będziesz miał 3 letnia gwarancje.

Za Live zapłacisz,za PSN nie.
    PS3 ma Blue-Ray,przez co jest droższy.
    Gry multiplatformowe zazwyczaj prezentują sie lepiej na X360(choćby ostatni Tomb Raider,Fallout 3)-acz zdarzają sie wyjątki w postaci Mirror's Edge.
    Wybierz na która konsole eksclusivy podobają Ci sie bardziej i kup właśnie ta konsole.

8. kolek5

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6

Kolego Kołek,wszystko jest kwestia gustu.

Ja osobiście wole pad od X360 za sprawa ułożenia grzybków,i świetnych triggerow-za to z fatalnym D-Padem.

Jesli nie chcesz przerabiać konsoli awaryjność nie będzie dla Ciebie problemem-będziesz miał 3 letnia gwarancje.

Za Live zapłacisz,za PSN nie.
    PS3 ma Blue-Ray,przez co jest droższy.
    Gry multiplatformowe zazwyczaj prezentują sie lepiej na X360(choćby ostatni Tomb Raider,Fallout 3)
    Wybierz na która konsole eksclusivy podobają Ci sie bardziej i kup właśnie ta konsole.
    ----------------------
    Zastanawia mnie tylko jedna rzecz. Chcę kupić Xbox360 Elite i czy nie będzie takiej sytuacji że Xbox360 pożyje jeszcze z rok a później skończą się gry i umrze on śmiercią naturalną jak swego czasu Xbox. PS3 będzie na rynku pewnie jeszcze spokojnie przez 5 lat. Co wy na to ? Aha i jak jest z instalacją gier na Xboxa? To coś daje? Szybciej ładują się gry?

9. MTTy2k

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wrocław

Nie, na Xbox 360 tytuły będą wychodzić jeszcze kilka ładnych lat ; )

10. B4rt

B4rt V.I.P V.I.P

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Kaczogród

Na moim Xboxie gry zainstalowane na HDD znacznie szybciej się wczytują, znikają również problemy z doczytywaniem textur(GTA IV).

11. jan0sik

jan0sik Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    kszanuf

Jak Cie stać bierz PS3. Jak nie bierz xbox. Nie słuchaj bzdur o lepszej grafice na jednym czy drugim. To praktycznie to samo. Wyznacznikiem jest zasobność Twojego portfela. Największa różnica to gry które na jedną konsole wychodzą na inną nie. To druga sprawa jaką powinieneś brać pod uwagę przy wyborze.

Sebawl1 masz racje. Według mnie pad od ps3 jest dużo lepszy. Chociaż ten jest też powiedzmy w miare ale w xbox1 to było nieporozumienie.

I powiem to jeszcze raz. NAJWIĘKSZA ROLA PRZY ZAKUPIE KONSOLI TO KASA KASA I JESZCZE RAZ KASA. Xboxa kupisz za 700zł. Ps3 za 1300. Gry na xboxa masz po 15 (a jak sciągniesz sam to po 5zł) na ps3 trzeba dać od 150 do 200.

12. kolek5

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6

Już napisałem że zamierzam grać TYLKO w oryginalne gry. Więc cena się nie liczy. Chodzi mi o gry. Na PS3 jest masa słabych gier lub gorszych od Xboxa360. Nie wiem jak jest z grami które mają się pojawić. Lubię gry typu Gears of War czy Fable2.

13. spike200

spike200 Memento Mori V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    80
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Krk

To ty na konsoli grasz czy rozmyślasz przed nią jak dużo w nią włożyłeś?

nie każdy kradnie :)

Racja, nie słuchaj tych bzdur :) najlepiej sam się przekonaj oglądając wiele porównań.

No i tyle chyba wystarczy i tak się powinno myśleć przed kupnem konsoli ;) nie lubisz gier, które wychodzą na ps3 to kup xbox'a i odwrotnie.

14. jan0sik

jan0sik Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    kszanuf

Ja już z tego wyrosłem, grają moje dzieci, chociaż czasami w coś pogram ale wtedy nie rozmyśłm ile wydałem.

Wiem wiem. Dlatego na świecie firmy pokroju Microsoftu traktują nas jak traktują :D :D

Miałeś możliwość porównania dwóch konsol jednocześnie? Ja tak. Może nie było to na zaje....ym sprzęcie ale obraz był na plazmie panasonica. I różnicy nie widziałem. A 7 pixeli w tą czy tą niczego nie dowodzi.

Hehe a wracając do tematu kradzieży.... Może zróbmy sondę ilu tu na forum ma tylko oryginały i nie flashowany napęd? max 10-20% A bajki o flashowaniu ze względu na kopie zapasowe schowajmy między braci Grimm a Andersena

15. juno99

juno99 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

jesli stac cie na oryginaly
    najlepiej kup obie ;)

16. MTTy2k

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wrocław

A jeśli stać mnie na paliwo to mam kupić Lamborghini?
    Nie masz nic do powiedzenia, to nie mów ;)

17. juno99

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

heh... przesadzasz troche

imho jesli kogos stac na mase oryginalow, to warto rozwazyc zakup drugiej konsoli dla gier ktore na nia wychodza(badz przerobke ;) )
    ja np przymierzam sie do zakupu wii(PS3 ma bliski znajomy ;) )
    pod wzgledem graficznym(co jest dla mnie wazniejsze od grywalnosci) i tak gry najlepiej dla mnie wygladaja na pececie

PEACE

18. DusiekPL

DusiekPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Grójec

Ja na twoim miejscu jednak brałbym X'a. Spójrz na to tak, gdzieś na forum pisano o PS3, wspomniano tam że konsola ta nie uciągnie FullHD czyli kwestię co do grafiki masz rozwiązaną. Gry... ach te gry :p Jeżeli lubisz miodne tytuły typu Fable, Gears o War oczywiście kupuj X'a, w Gran Turimo pograsz ale czy opłaca się kupować konsolę dla 2 gierek? Zresztą postaw sobie pytanie czy naprawdę cie stać na granie w oryginalne gry. Bo jeżeli to ma wyglądać tak iż kupujesz oryginał, przechodzisz i sie zamieniasz to naprawde to nie ma sensu. Ja kopiuje gry dlatego że lubię powracać do starych dobrych gierek typu NFS:carbon. Troche tego było ale myślę że moja wypowiedź ci pomoże w kwestii wyboru konsoli.

19. kolek5

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6

Jak już napisałem wcześniej będę grać tylko w oryginały. Nie chcę kraść. Lubię grać online i jednego bana już dostałem.Wystarczy. Koniec złodziejki w moim wykonaniu.

20. juno99

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

arcade hdmi +dysk

21. Furson

Furson Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6

bez wątpienia - xbox360 poniewaz jest o wiele wiecej exlusivow niz na ps3 i nie są to byle jakie gry : girsy, fable, ninja gaiden, halo, forza, mass effect itd
    ps3 nie moze sie pochwalic takimi swietnymi tytulami z wyjątkiem gran turismo5 i mgs4

Wczytywanie...

Poleć forum