1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dlaczego Mafia II wypada najsłabiej na PS3? Zapytajcie Massive Bear Studios

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Hextor, Sierpień 18, 2010.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Hextor

Hextor V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    Nie da się ukryć, że Mafia II w wersji na PS3 w starciu z dwiema pozostałymi platformami, na których zagości, wypadła po prostu słabo. Okazuje się jednak, że nad portem gry na PS3 nie czuwała ekipa z 2K Games, ale inne, niedoświadczone studio.

Czy pamiętacie jeszcze porównania graficznie Mafii na PC, Xboksie 360 i PS3? Nie trudno było wskazać wielkiego przegranego tych potyczek, ale ma to swoje racjonalne uzasadnienie. Nad ogólnym dostosowywaniem Mafii II w wersji na PS3 czuwali ludzie z nowego i jeszcze niezaprawionego w bojach... Massive Bear Studios. Dlaczego powierzono im tak ważny projekt już na początku ich przygody w branży gier? Tego jeszcze nie wiadomo, ale przynajmniej wiemy już, kogo winić za niechlujną, niewykończoną robotę.

PS. Dobrze że nie zajmowali się wersją na X'a :)

Link:•• Dlaczego Mafia II wypada najsłabiej na PS3? Zapytajcie Massive Bear Studios | Gamezilla

2. Lotnik421 Xbox One

3. Piotrek ELO

Piotrek ELO Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    I dobrze że MAFIA II wygląda słabo na PS3 :D

4. Litwin95

Litwin95 Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Radzyń Podlaski
    Pewnie troche to zgasiło fanboy'ów Sony... :D
    Ale w sumie z drugiej strony szkoda mi PS'owców bo na ta gre wszyscy od dawna czekali i glupio sie tak zawiesc.... No ale coz, mogli kupic X'a. :D

5. Jacław

Jacław V.I.P V.I.P Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    192
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Coś tu mi fanboyem śmierdzi:)

Mam wersje na ps3 i gra wygląda daremnie (demo), gorszej graficznie gry CHYBA nie widziałem na ps3. Dlatego grę kupuje na PC tam wygląda elegancko, a do tego zapłacę połowe mniej:) Konsolowe wersje niestety za bardzo odbiegają od tej z PC więc sobie daruję.

6. arkadiusz_89

arkadiusz_89 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Polska
    wersja na xboxa to też gówno, ta gra nawet nie jest płynna a grafika jak z poprzedniej generacji podciągnięta do hd, żenada ta mafia i tyle.

7. Hextor

Hextor V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    Dokładnie Panie kolego Litwinie :) Trochę ich szkoda, ale nie mogli wiedzieć co wybierają :D

8. Chris von D

Chris von D Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Hipokryzja to choroba stuleci. To odnośnie waszych wypowiedzii.
    Co do głownego wątku, to zastanawia mnie dlaczego to akurat inne studio dostało w łapy wersję na PS3 i jakie studio robiło konwersję na Xboxa 360? Cóż współczuć należy posiadaczom plejaków, ale myślę że wierni fanatycy pierwszej części ( w tym i ja ) i tak kupią tą grę na PS3.

9. Always69

Always69 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Szkoda że akurat Mafia tytuł wyczekiwany jak święty Mikołaj przez 5 latka a tu dziadek mróz :D… w demo grałem na PS3 i zaobserwowałem dziwne Bugi związane z przechodniami… czasami się cały obraz zaciemnia jak ktoś przechodzi.

10. maroko freestyle

maroko freestyle Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    36
    Miasto:
    Złote Przedmieście
    czemu prace na portem tak ważnej i wyczekiwanej gry dali niedoświadczonemu studiu? nie rozumiem

11. voltan91

voltan91 XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    104
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bytom
    Nie kapuje decyzji no ale cóż...
    Błędy się zdarzają, cieszę się że nie dotknęło to mojej wersji gry.

12. Chris von D

Chris von D Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Błędy a raczej róznice występują raczej w grafice. Ta z PS3 jest koszmarna w porównaniu z pecetową wersją. Jeśli chodzi o błędy techniczne, to po demie raczej ciężko rozgraniczyć. Wszystkie wersje posiadają pewnie masę błędów, które wyjdą w pełnej wersji

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum