1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dlaczego nie działa xgd3

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez ThomasXX, Luty 19, 2012.

1. ThomasXX

ThomasXX Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Podkarpackie :)
    Kupiłem tego ixa XBOX 360 SLIM 4GB IDEALNA DO LT+ 3.0 GRATIS (2101698200) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
    Podobno ma wgrane lt 3.0 i najnowszy dashboard ale mam wątpliwości co do wersji lt bo nie działają mi gry xgd3 takie jak BF3 (wyskakuje płyta nie jest obsługiwana) i GOW3 (tutaj gra działa do momentu aż zacznie się ładować). Gry które odpaliłem to Fifa 12, GTA IV i Forza 3

Gry nagrywałem normalnie do 97% imgburnem i wcześniej skanowałem starym abgx

2. Lotnik421 Xbox One

3. ojciecmoderator

ojciecmoderator Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    No właśnie "skanowałem starym Abgx" czyli mam rozumieć 1.0.5?
    Przeskanuj obraz iso wersją 1.0.6 i bedzie dobrze.

Wysłane z iPhone przez program Tapatalk

4. ThomasXX

ThomasXX Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Podkarpackie :)
    no starym abgx i w tym folderze stealh files miałem 2 pliki (nie miałem wave 1-13)
    Więc jeśli przeskanuje nowym to będzie działać

5. TigraTeam

TigraTeam Banned

Polubienia:
    513
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bielsko-Biala
    bedzie

Wczytywanie...

Poleć forum