1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dlaczego nie mam golda?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Vancries, Styczeń 24, 2013.

1. Vancries

Vancries Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Witajcie,
    Po założeniu konta nie powinienem dostać golda za free na jakiś tam krótki okres?

Bo jak wchodze na fifę (13) i chce zagrać on-line to wyskakuje mi to: "Twój profil gracza nie ma wystarczających uprawnień... "

2. Lotnik421 Xbox One

3. the_mask

the_mask Banned Użytkownik

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Suwał‚ki, Poland
    Odp: Dlaczego nie mam golda?

Zakładasz konto na Xbox Live. Przechodzisz rejestrację i na koniec dają ci do wyboru opcje płatności. Dajesz dziękuję. I powinno wyskoczyć żeby wypróbować okres próbny za darmo.

Wysyłane z mojego HTC EVO 3D X515m za pomocą Tapatalk 2

4. Vancries

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    No to fajnie. Nic takiego nie mialem....!

Ale za to znalazłem w kartonie kod na 1 miesiąc. Ale gdy go wpisuje musze podać imię, nazwisko i adres. O co kaman? Niby opłacony, bo pisze "Karta, przedpłata"...

5. JaZz

JaZz PlayStation 4 Ryżownik V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    360
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Raz musisz podać dane. Później już nie będziesz musiał. Dane nie muszą być prawdziwe. Pamiętaj żeby wpisać taką datę urodzenia żeby wychodziło że masz 18+. Kod pocztowy musi się zgadzać z adresem.

6. Vancries

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Tyle że ja zrobiłem konto i zatwierdziłem to ze mam 16 lat, więc zrobilem drugie konto i jest to jakby "mój opiekun"... To co mam teraz zrobić?

Wczytywanie...

Poleć forum