1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dlaczego nie mogę grać online w battlefield 3 ???

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez mjargus, Październik 14, 2012.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. mjargus

mjargus Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam wszystkich gorąco, to mój pierwszy post tu na forum. Mam nie tak mały problem. Mam konto Gold, konto w EA i Battle logu wszędzie te same dane. Wpisany został także online pass z opakowania gry. Jednak mimo wszystko konsola twierdzi że mój profil gracza nie ma uprawnień do korzystania z tej funkcji usługi XBL. A przy Battle feed pisze że moje konto nie zostało aktywowane. Co jest tego powodem bo od tygodnia się meczę i nic. Z góry dziękuje za odpowiedź.

2. Lotnik421 Xbox One

3. BuRRRza

BuRRRza Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    71
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tarnobrzeg
    Może masz za mały wiek ustawiony w konsoli albo nie pobrałeś jakiegoś patcha ?

1 osoba to lubi.
  4. mjargus

mjargus Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    A jaki związek z battlogiem ma wiek? A co do patcha, to nie powinien on sam się aktualizować po połączeniu do XBL? Jeśli nie to jak mam go manualnie pobrać???

5. BuRRRza

BuRRRza Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    71
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tarnobrzeg
  6. mjargus

mjargus Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jeszcze jedno pytanie. Jeśli użytkownik loguje się do XBL w którym to podał prawdziwy wiek 11 lat a na battellogu fikcyjny rok urodzenia 1950-ty , to czy XBL może blokować jego uprawnienia do gry online? Jeśli tak to jak to obejść?

I jeszcze jedno jak zmienić wiek na koncie XBL??? Czy jeśli się zarejestrowało na koncie XBL z wiekiem 11 lat, to czy inni użytkownicy konsoli (pełnoletni) mogą grać online w gry wymagające pełnoletności ? Jak to zrobić?

7. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    272
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    Battelfield 3 jest od 16 lat więc nie pograsz na XBL mając 11 lat :) ze względu na podany wiek. Gracze powyżej 16 lat mogą grać bez problemu. Wieku bodajże nie można zmienić.

1 osoba to lubi.
  8. mjargus

mjargus Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Podobno w ustawieniach profilu czy kontroli rodzicielskiej można ustawić "dorosły" czy to coś pomoże?

9. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    272
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    Nie.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.