Dlaczego nie mogę pisać na sb ??

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Jabar

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
J.w.
 

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
Na SB trwają prace konserwacyjne.
 

BialyGTi

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
takie prace ze i tak pisać nie będzie można hahah dobrze to sobie wymyśliłeś. Żenada dosłownie żenada ze wywalasz z takiego dużego forum SB.

I po co kłamać ze są prace czy inne rzeczy skoro sam mówiłeś ze sb znika i pisać nie będzie można

Może @brattanek sie trochę wypowie co tu sie dzieje bo pewnie sam zauważył ze masa ludzi znikła z SB oraz piszą o wywalanie konta z tego forum. Czy ciebie to nie niepokoi ? bo jestem ciekaw
 

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
Brattanek o tym wie co z Sb będzie także nie pękaj... Bez jego wiedzy tu nic się nie dzieje. Na razie SB zostało wyłączone i jest tylko do odczytu zobaczymy co z tego będzie dalej. Możliwe ze wróci i będzie tak jak dawniej.
 

BialyGTi

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Aha to gratuluje samego genialnego pomysłu i usmiercaniu czesci forum

Pozdrawiam
 

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
Pozdro!
Tak jak pisałem to są testy i zobaczymy jak to będzie wyglądać, także nie ma się co spinać że nie będzie SB, możliwe że wróci.
 

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
Pomysł jest ogolnie taki żeby z tego zrobic kanal aktywności taki jak jest na 7 sins albo xpg, gdzie lecą aktywności z odpowiedzi w wątkach, postawione nowe tematy. Załoga ma dostęp do SB tak jak to było dawniej.
 

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
prawa do pisania tymczasowo przywrócone.
 

chrabonszcz

Banned
Użytkownik
Świeżak
to dzięki SB to forum kiedyś tętniło ludźmi i tematami, widziałeś ile było roboty przy ogarnianiu forum, tematów i bałaganu. teraz została was garstka a i tak nie macie co robić więc wniosek nasuwa się sam.
jak Ci się nie podoba pomysł z SB dla ludzi to sobie idź na 7sins i tam przeglądaj ten śmieszny kanał aktywności, wpatruj się w niego do woli.
SB służy do pisania a nie do oglądania
zniszczyłeś to forum i jego ducha bo na 7sins jest tak samo ?
brawo !
 

włatca_trawnikuf

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Ważne że skopiowane newsy z błędnym tłumaczeniem z English będą nie bieżąco:)
Ja bym wrzucił jeszcze przymusowe korzystanie z whatsup podczas wysyłania wiadomości na PW

Wysuano ze Samsunga Es Sjiedem edż
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Fora już nigdy nie będą tak tętnic życiem jak kiedyś musicie się z tym pogodzić, młodzi pouciekali na facebook-a a starsi nie mają czasu pozakładali rodziny i pracują.
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Ja pamiętam gdy istniało xbox online największe forum o xboxie. Xboxforum.pl w tamtych latach miało tylko zbiór pirackich gier. Właściciele xbox online podjęli wtedy różne dziwne decyzje co zaowocowało jego upadkiem, dzięki temu rozwinęło się xbox forum

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka
 

włatca_trawnikuf

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
I tu będzie tak samo.
Pamiętam jak kiedyś tu była wylegarnia pirackich gier a teraz nawet nie można zapytać o pirata bo za chwilę Shit,sorry SETH daje warny.
Specyficzny człowiek.

Wysuano ze Samsunga Es Sjiedem edż
 

Giker127

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
I tu będzie tak samo.
Pamiętam jak kiedyś tu była wylegarnia pirackich gier a teraz nawet nie można zapytać o pirata bo za chwilę Shit,sorry SETH daje warny.
Specyficzny człowiek.

Wysuano ze Samsunga Es Sjiedem edż
Ale o co ty chcesz pytać na XONE nie ma piratów a na 360 jest odpowiednie forum z dużym zbiorem gier wiec nie wiem w czym problem ?


Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka
 

włatca_trawnikuf

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Ogólnie.
To nie jest tylko forum o xo.


Wysuano ze Samsunga Es Sjiedem edż
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Otwórz własne forum z piractwem zobaczymy jak długo podziała zanim ci je zamkną.
 

chrabonszcz

Banned
Użytkownik
Świeżak
A Ty jak zwykle masz najwiecej do powiedzenia a najmniej w temacie wiesz. Krótko i treściwie:
Odkąd seth wszedł na czerwonego było coraz gorzej- i w administracji stosunki były bardziej napięte i na forum coraz bardziej się panoszył.
W swoim czasie potrzeba było 12 moderatorów żeby ogarnąć porządek i czasem było jeszcze sporo roboty a teraz? 3 modow i 2 adminow.
Nieczynne (nieaktywne) sb bo seth mial pomysl zeby zrobic z teho kanal aktywnosci bo podpatrzyl tak na innym kretynskim sajcie.
Nie trzeba byc modem zeby nie zauwazyc spadku aktywnosci na tym forum jak i rowniez w liczebnosci nowych uzytkownikow.
Reklama na reklamie to pewnie rowniez jego pomysl bo podpatrzyl to na innyn sajcie i wprowadzil w zycie. Byc moze jest to decyzja brattanka ale i tak na pewno masz swoje 3 grosze w tym. Zreszta nawet jesli nie to i tak forum UPADŁO a starzy userzy, ludzoe ktorzy spedzali tu mnostwo czasu; dawali rady w tematach albo po prostu wbijali na sb uciekli stad, przeniesli sie.

Gratuluje ci seth. Nikt tego nie mogl bardziej spierdzielic. Jak chcesz to wal bana ale prawda jaka jest - kazdy widzi.
Pozdro
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Rozpisałeś się totalnie nie na temat, nie wiesz co robiłem i jaki mam doświadczenie a się wymądrzasz, co mnie obchodzi administrator ja napisałem o piractwie...
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Rozpisałeś się totalnie nie na temat, nie wiesz co robiłem i jaki mam doświadczenie a się wymądrzasz, co mnie obchodzi administrator ja napisałem o piractwie...
Głupoty piszesz i tyle

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Głupoty piszesz i tyle

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka
Twierdzisz że forum oferującym piractwo odpowiednie służby się nie zainteresują ?
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom