1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dlaczego nie warto kupywać Xbox 360 Core/Acrade!

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez przeo_91, Marzec 11, 2008.

1. przeo_91

przeo_91 Guest

Core/Acrade nie daje rady?!

Brak możliwości zapisywania cache-u nie tylko zwalnia grę i wydłuża czasy dogrywania, ale potrafi być zinterpretowany jako błąd dysku, powodujący wyrzucenie z gry. Jak dotąd nie pojawiła się jeszcze stosowna łatka, która rozwiązałaby ten problem. Warto poczekać, rozbić świnkę skarbonkę troszkę później, ale za to lepszy zestaw. Przy okazji, w wielu sklepach droższa wersja kusi klientów gratisową grą. Konsole sprzedawane w Polsce sprowadzane są z różnych zakątków świata, a nie wszędzie gniazdka elektryczne wyglądają tak, jak w naszym kraju. Dlatego warto sprawdzić, czy aby kabel od zasilacza nie ma pięciu bolców.Zaoszczędzicie sobie zdziwienia i rozczarowania, kiedy w domu okaże się, że nowej konsoli nie da się włączyć. Jeżeli jednak obudzisz się z ręką w nocniku, nie poddawaj się (a przynajmniej nie od razu - dop.red.) – wystarczy wizyta w sklepie elektrycznym i zakup adaptera do wtyczek za kilkanaście złotych.

Jaki z tego morał? Najlepiej dołożyć te 200zł i mieć PREMIUM z dyskiem :)

Z tymi wtyczkami to nawet w wersjach PREMIUM się zdarzało.

2. Lotnik421 Xbox One

3. realizer

realizer V.I.P V.I.P

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Odp: Dlaczego nie warto kupywać Xbox 360 Core/Acrade!

imo po co doplac 200-300zl za dysk jak konsole sie bedzie przerabiac ? (bo jednak wiekszosc ludzi kupujacych arcade nie mysli o grze po sieci tylko o przerobce)

4. spike200

spike200 Memento Mori V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    80
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Krk

ale przeróbka nie oznacza przecież rezygnowania z online. Przeo ma rację, najlepiej dołożyć do premium i mieć wszystko. W końcu microsoft zapowiedział że dysk będzie konieczny.

5. Majcher997

Majcher997 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16

Zależy co komu potrzebne. Ja na przykład premium nie kupiłem i dziś też bym nie kupił, bo niepotrzebne mi headsety, 2 pady i inne gówna. CORE + dokupiony dysk i jest oki, ew. dziś może na arcade z falconem bym się skusił :D

6. piterrut

piterrut Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

teraz na allegro bez problemu można wyrwać dysk za 140zł

7. termbest

termbest Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6

Kupilem arcade 2 tyg temu i sie nie oplaca bo gram po necie tzn wszystko ok z xboxem ale tzreba bylo dokupic headset i w najblizszych dniach zamierzam kupic dysk... na dodatek jeszcze spadl yceny co mnie po prostu niesamowicie wkurzylo ;d

8. Erno

Erno V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Kielce

LoL ja mam Arcade !

Teraz kupie jakiś uszkodzony dysk 20GB (lub samą obudowę od HDD) i dokupię dysko 120GB BEVS i gitara :D

Bardziej mi się to opłaca...

9. nixon

nixon Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

moim zdaniem jak ktos nie ma kasy to niech bierze arcade ja robie bynajmniej tak samo, dysk jeszcze nie jest wymygany ale bedzie jak kazdy wie....

w pozniejszym czasie mozna dokupic dysk

10. realizer

realizer V.I.P V.I.P

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16

Erno o co biega z tym dyskiem BEVS bo ja nie kumaty 8) mozna jakos kasy zaoszczedzic ? tez mam Arcade :mad:

11. Erno

Erno V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Kielce

Można i to sporo ;D

http://x360iso.org/index.php?topic=720.0

Dysk 120 - 225 zł + Kieszeń na dysk [można zdobyć na eBay lub z uszkodzonego dyska do X360] (lub dolutowujesz kabel SATA do płyty głównej)

Wczytywanie...

Poleć forum