1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dlaczego nowe gry mi nie działają?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez ciacho007, Styczeń 21, 2010.

1. ciacho007

ciacho007 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam przerobionego Xboxa stare gry chodzą bez problemu te nowe już nie (nie chodzi o orginały). Wgrałem nowy Dashboardu i nic nadal gry nie działają. Przed aktualizacją miałem tylko 92mb po aktualizacji pamięć flash się nie zmieniła. Po zakończeniu aktualizacji nie miałem żadnych informacji na temat czy aktualizacja zakończyła się powodzeniem. Przy ponownym włożeniu pendriva z aktualizacją do Xboxa, konsola nie wykryła nowej aktualizacji wyglądało to na to że nowy Dashboardu został zainstoalowany. Czy muszę jeszcze coś zainstalować?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Pablooo88

Pablooo88 V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Może masz za stary iXtreme na nowe gry

4. krisr77

krisr77 Pomocnik Pomocnik Użytkownik