1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dlaczego potecjalni kupcy kosoli sa nie uczciwi ..?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez cezar14_14, Październik 29, 2010.

1. cezar14_14

cezar14_14 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Juz 3 kupcow oferowalo sie iz kupi kosole ....Podalem wszystkie szczegoly ,odpowiedzialem na wszystkie pytania ,wyslalem zdjecia ...kazdy oferowal sie ze kupi kosolke a na slowach i obietnicach sie koczylo....co ciekawsze 2 z 3 potecjalnych kupcow bylo z tej strony....Probowalem i nadal proboje sprzedac Xboxa 360.... Czy ktos ma podobne doswiadczenia ?

Jedno zdanie wymoderowane - Rowerser

2. Lotnik421 Xbox One

3. rowerser

rowerser Sialalalalallalal V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master

Polubienia:
    141
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Kozie Byki
    Nie ważne skąd są Ci ludzie co niby chcą kupić konsolkę. Słowa jak słowa, czasami rzucane na wiatr. Zresztą, nie bardzo kumam co chcesz tym tematem wnieść ? Swoją złość, że nie możesz sprzedać, poskarżyć się chcesz ? Generalnie temat dość ciekawy, więc przeniosłem do OT.

4. randnd

randnd Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    24
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kielce
    Bo pewnie i tak nie mieli kasy na zakup konsoli :)

5. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1668
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Na następny raz żądaj chociaż skanu dowodu osobistego :D :D :D . Czy nie rozmawiasz z dziećmi.. A jak ktoś starszy leci w kulki to już nie komentuje..

6. Sagajx

Sagajx Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Skoro to offtop to przypnę się ze swoim pytaniem. Dlaczego stworzyłeś taki temat?

Albo ma się głowę do interesu albo nie.

7. Mnih

Mnih XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    205
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bydgoszcz
    bo ludziom ciężko jest odmówić kupna jak już odpowiesz na wszystkie pytania, łatwiej jest powiedzieć, że się odezwą itd niż powiedzieć prosto z mostu, że się nie kupi, unikają w ten sposób konsternacji "kurde gościu sie nawysyłał zdjęć, naopowiadał tyle, jenak nie mogę kupić, nie mogę mu tego powiedzieć tak po prostu" takie jest moje zdanie, ja tak np mam jak idę sobie kupić jakąś bluze np i przymierzam pół sklepu po czym muszę sprzedawce poinformować, że i tak nic nie kupię a on zostaje z masą ciuchów do złożenia lub powieszenia na wieszaku

8. druteron

druteron Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Otwock
    Moim zdaniem temat jest zupełnie bez sensu, a odpowiedź na twoje pytanie jest prosta, twoi potencjalni kupcy się rozmyślili.

9. krosfajer

krosfajer Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
    Ile to razy ja już miałem takie sytuacje jak sprzedawałem jakiś samochód, albo motocykl. Ostatnio niezły kretyn się trafił dzwoni o samochód i mówi: "Trzymaj go trzymaj ja go biorę za 3 dni będę". Oczywiście już nigdy nie zadzwonił. Inni są jeszcze lepsi oglądają samochód za 250 zł i się pytają "czy wszystko sprawne", "a co tu tak stuka", "a czemu ręczny nie działa". W ***** ***** cały samochód za 250 zł i idioci myślą, że wszystko picuś glancuś 30 lat, 200 000 przebiegu i jeszcze kolejne 200 ma przechulać bez napraw. Jakbyś sprzedawał Xboxa za 50 zł to też jakiś kretyn by się zastanawiał, czy sprawny.

Przyszłym sprzedającym cokolwiek, od klocków lego, przez telefony po samochody proponuję, aby w ogłoszeniach pisać, że nie odpowiada się na maile, nie podawać GG. Po prostu kontakt tylko telefoniczny i nie żadne ****** SMS-y, bo wychodzi na to, że 3/4 społeczeństwa jest niema.
    Powyższy zabieg na pewno zmniejszy liczbę idiotów, którzy będą zadawali pytania, ale niestety jak wyżej napisałem są idioci, którzy nie boją się rozmawiać z nieznajomymi przez telefon (nawet z niezastrzeżonych numerów tel.)

10. rowerser

rowerser Sialalalalallalal V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master

Polubienia:
    141
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Kozie Byki
    Mnih ma 100% racji :) .

Temat dobry, dobra psychologiczna rozkmina.

A co do tematu, jak dla mnie to jest dość normalna sprawa. Sam zresztą tak robiłem i nie widzę nic w tym super złego. Tak jak Mnih powiedział, że przymierzasz setkę ubrań, jesteś pewien, że coś kupisz, a tu nagle jakieś olśnienie i nie kupujesz...normalna sprawa się rozmyślić.

11. mitek96

mitek96 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Tarnów
    Ja bez problemu sprzedałem konsolę 2 tygodnie temu przez Allegro, jednak zdarzały się takie sytuacje, kiedy sprzedawałem uszkodzonego laptopa.

12. bembenos

bembenos V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    51
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Jaki sens ma ten temat? Czy z tymi którzy piszą w sprawie konsoli od razu podpisujemy umowę? Ja sam się z tym zmierzyłem i nie pisałem na forum że tylko piszą a nie kupują. Tak samo jak na giełdzie samochodowej, jeśli ktoś ogląda samochód to nie znaczy, że go kupi.

13. TheDarkKnight

TheDarkKnight Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    160
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wielkopolska
    Ja w tym nic złego nie widzę. Coprawda dla sprzedającego to jest oburzające (wiem z własnego doświadczenia), ale sam tak niekiedy robiłem że zobaczyłem coś na Allegro, popytałem i nie kupiłem. Tego wytłumaczyć nie umiem, po prostu ciekawość :)

14. randnd

randnd Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    24
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kielce
    Szczera prawda:) Ladnie napisane.

Ale z drugiej strony - kobiety nie maja tego zmyslu :D
    Bo ilekroc pojde na zakupy z panna, mama , kolezankapotrafia przymierzyc pol sklepu i wyjsc z niczym . Prawda ze tak jest?

Wczytywanie...

Poleć forum