1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dlaczego THQ pozbyło się UFC

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Rafau666, Czerwiec 11, 2012.

1. Rafau666

Rafau666 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    465
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Stary Sacz
    Podczas konferencji Electronic Arts na targrach E3 nie można było przegapić krótkiej wzmianki o UFC, marce, która w sferze gier należała do THQ. No właśnie, należała. Co się stało?

Wyjaśnienie jest oczywiście bardzo proste - chodzi o pieniądze. THQ założyło, że ich UFC Undisputed 3 sprzeda się w liczbie co najmniej 2 milionów egzemplarzy na świecie. Niestety, wynik ten nie został osiągnięty, a sama gra nie zarobiła wystarczająco, by kalkulowało się porywanie na kolejne wydania.

Z okazji skorzystało za to EA właśnie, które wykupiło prawa do UFC. Warto też wspomnieć, że skazane na zamknięcie studio THQ San Diego najprawdopodobniej już pracowało nad UFC 4, co potwierdzać mają profile pracowników na stronie LinkedIn.

Teraz wiemy jedno - nowe UFC wyjdzie spod łapek EA. Czy to dobrze? Przekonamy się przy premierze.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Masownik20

Masownik20 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    82
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    jak dla mnie najsmutniejsza wiadomosc...
    UFC z pod szyldu THQ to bylo cos moze sie ze mną ktoś nie zgodzic ale ostatnia czesc jaka wyszla byla najbardziej dopracowana te ruchy zawodnikow tryb kariery itd.. dodanie Pride..majstersztyk...
    teraz EA polożyla swoje brudne łapska na tym i będzie z tego kicha moge się założyć

4. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    Po samym tytule stawiałem na brak kasy THQ, przecież wcześniej czytaliśmy newsy z ich problemami finansowymi.

5. Galba

Galba Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Uuu;/ lipa;/ coś czuje,że EA tę gre zniszczy.. chociaż mam ciche nadzieje,że się zawiodę na moim zdaniu :p

6. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    THQ sie rozpada, UFC juz sie pozbylo a WWE 13 bedzie takze ostatnia z gier spod znaku World Wrestling Entertainment gdyz umowa tez nie bedzie przedluzona, ja wole UFC od EA, przynajmniej bedzie jakis ciekawy tryb kariery a nie to co teraz

7. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1665
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Ehh przecież EA MMA nie było takie złe UFC był lepszy ale może teraz EA podwyższy sobie jeszcze bardziej poziom i wyda znacznie lepszą grę. Wierze, że EA nie spaproli roboty (oby !!).

8. druteron

druteron Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Otwock
    A mi sie marzy polaczenie obu gier. Kazda ma w sobie pewne elementy, przez ktore wracam do tych produkcji i chcialbym miec to w jednym miejscu :)

Sent from my iPhone 3GS using Tapatalk

9. Hextor

Hextor V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    Niech robią dobre UFC, a EA Sports MMA niech nawet nie wspominają :) Mam nadzieję że EA nie spierdzieli takiej marki i takiej gry sportowej :)

10. Tofu212

Tofu212 Banned

Polubienia:
    97
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    EA sports robi dobre gry tego typu nie ma co się czepiać ,że UFC zmieniło właściciela .fight night jest według mnie dobrym boksem ,więc UFC zrobią masówke ,że co rok będzie lepsza grafa i kilka zmian i nic więcej.

Wczytywanie...

Poleć forum