1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dlaczego warto zapoznać się z Cieniem Mordoru?

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Październik 20, 2014.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3226
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Jedną z największych niespodzianek października jest dla wielu Śródziemie: Cień Mordoru. Gra Monolith Productions zebrała wiele pozytywnych ocen, jednak jeśli nadal wahacie się, czy warto zainteresować się tym tytułem, zobaczcie szybki materiał, który prezentuje najlepsze elementy dzieła.

Na kanale PlayStation Polska Extra pojawił się film, który zachęca nas do Cienia Mordoru – jest to bez wątpienia produkcja warta zainteresowania. Świetny system Nemezis, ciekawa historia, elementy skradania, specjalne mocy Taliona oraz Upiora – to tylko kilka pozytywów, o których należy pamiętać.

Jest to jedna z najlepszych pozycji w tym uniwersum, ale czy najlepsza? Zapewne trudno będzie jednoznacznie stwierdzić. Ja osobiście bawiłem się naprawdę dobrze i moje wrażenia z tej gry znajdziecie tutaj. Stosowny tekst pojawi się również w nadchodzącym numerze PSX Extreme.

Ta wiadomość, to na pewno dobry moment, aby zapytać naszych czytelników, którzy już wrócili z podróży do Śródziemia – jak Wam się podoba Cień Mordoru? Jak oceniacie tytuł Monolith Productions?

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
  2. Lotnik421 Xbox One

3. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1699
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Zapoznam się, zapoznam. Jak zagram na X360 :D. Oby tylko wersja na poczciwą 360'tkę nie była okrojona w niebo głosy.. Bo będę musiał zaopatrzyć się w wersję na PC :D

4. loot2014/ban

loot2014/ban Banned Użytkownik

Polubienia:
    28
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Łódź
    Ja się również zastanawiam czy opłaca się czekać na wersje xbox 360 czy ograć to na PC. Po prostu nie mogę się powstrzymać a wstrzymuje mnie tylko to że na xboxie zdobywa się osiągnięcia :D

5. nemesis48s

nemesis48s Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    52
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    radom
    Podobno w wersji na PS3 i X360 ma być mocno okrojony system nemezis że o grafice nie wspomnę .Moim zdaniem szkoda sobie psuć zabawę na X360 twórcy się już nie starają portuiąc gry na stare konsole

6. eekz

eekz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    57
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Białystok
    Gra miodzio. Zamówiłem ją już w przedsprzedaży parę miesięcy temu i z niczym się nie zawiodłem. Bawiłem się przednio przez całego singla, a nawet i po jego przejściu zdobywając co lepsze runy. Jest to jedna z nielicznych gier, w której same achievementy dają mi radość w zdobywaniu. Mam już odłożoną kasę na season passa i nie mogę się doczekać kolejnych wyzwań (w tym walki z samym Sauronem :D ).

Wczytywanie...

Poleć forum