1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dlaczego wybrałeś/aś Xbox One?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Blinders, Listopad 1, 2014.

1. Blinders

Blinders Świeżak Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,

mam do was takowe pytanie. Dlaczego wybrałeś/aś Xbox One zamiast Playstation 4?

P.S Proszę o omijanie odpowiedzi dotyczącej pada... Tak czy siak chcę poznać wasze wypowiedzi.

P.S 2 : Nie chcę robić tutaj zamętu ani prowadzić kłótni, po prostu uzyskanie odpowiedzi od użytkowników Xbox'a One ułatwi mi wybór w zdecydowaniu którą konsolę kupić.

Z góry dziękuje.

ThePlayGames12 lubi to.
  2. Lotnik421 Xbox One

3. ja0lek

ja0lek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Toruń
    Podpisuję się pod tymi pytaniami, bo sam nie wiem co wybrać.

ThePlayGames12 lubi to.
  4. maluutki

maluutki Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    ja kupiłem XO bo ma kinecta, moja kobieta chciała podylać sobie przed kamerką i dlatego ta konsola, po prostu jest lepsza od kamerki z PS4...pad jak pad, wolałem od PS4, teraz walczę by przyzwyczaić się analogu...jedyna sprawa jak mnie martwi to jest mało info o wymianie/kupienie, używanej gry na tą konsole...jestem totalnie zielony o co chodzi z goldami, kontami itp a nigdzie nie ma takiego poradnika gdzie jasno i przejrzyście opisana jest procedura itp (albo takiego po prostu jeszcze nie znalazłem)...trochę "żałuje" kupna tej konsoli bo wszyscy wokół rzucili się na PS4 bo niby ma lepsze bebechy, grafe itp, ja na to akurat nie zwracałem uwagi. Martwi mnie tylko kwestia używanych gier, bo czy PS4 czy XO mają drogie te rzeczy a ja nie należę do tych co rozdają fortunę na nówki. Ale kupiłem i staram się cieszyć pierwszą konsolą w życiu.

ThePlayGames12 i Blinders lubią to.
  5. timeless

timeless Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Poznań
    Nie rozumiem tego : "Proszę o omijanie odpowiedzi dotyczącej pada i pisania, że powinieneś zdecydować ze względu na exclusivy, które Ci się bardziej podobają... Tak czy siak chcę poznać wasze wypowiedzi.". Przecież to są właśnie jedne z najważniejszych czynników przy wyborze konsoli.

Sprżęt niewiele się różni sam w sobie (moim zdaniem PS4 jest delikatnie lepsze) a w grach to już strasznie ciężko będzie się dopatrzyć różnic w grafice. Pad moim zdaniem to BARDZO ważna rzecz. Krzyżak w padzie XO jest moim zdaniem tak samo spierniczony jak w 360. W Mortala online nie masz co uderzać, chyba, że chcesz zarayzykować wyrzucenie konsoli przez okno ;)

Exclusive'y to też bardzo ważna rzecz, bo na XO już w uncharted nie przezyjesz przygody, z kolei na PS4 nie pograsz w gearsy czy forze. Właśnie te dwie rzeczy o których nie chcesz słyszeć to moim zdaniem paradoksalnie najważniejsz aspekty, które powinny decydować o wyborze konsoli :)

Ja poprzednią generacją żonglowałem ile się dało. Miałem i PS3 slim i spuer slima i fata a na koniec wyladowałem z x360 (obecnie drugi, tym razem nie zbanowany :)) ze względu na LT.

Ja osobiście wybrałbym teraz PS4.

2 użytkowników lubi ten post.
  6. Blinders

Blinders Świeżak Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Masz rację co do Exclusiv'ów przesadziłem, Wiadomo pad od X'a wygodniejszy ale pada od X'a mogę przykładowo podłączyć pod PS4 tak więc to jest powód dla którego nie chcę czytać wypowiedzi na ten temat.

7. timeless

timeless Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Poznań
    Tak wlasciwie to chodzilo mi o to ze pad od PS4 jest lepszy ale to kwestia subiektywna :) D-pad napewno jest lepszy w padzie sony :p

8. Blinders

Blinders Świeżak Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    A mam do was takowe pytanko. Jak wygląda sprawa gier używanych na Xbox One? Jest tak samo jak na PS4? tzn. czy jeżeli kupię np. Destiny/BF4 na Xbox One instaluje bez problemu na swoim XO i gram bez problemu np. multiplayera?

I jak to jest z co miesięcznymi grami z Xbox Gold ? Czy jak mam pobraną już tą grę i gra jest zapisana w koszyku, jako zakupiona to czy jak przestanę kupować xbox gold to czy będę mógł dalej w nią grać ew. pobrać?

@maluutki PS4 i PSN nie jest tak super malowane jak ludzie mówią.. przeczytaj sobie wątek na głównym forum o 2.0 patchu, to zobaczysz jakie problemy są ;d

9. Sae

Sae Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    70
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Sensor ruchu był jednym z ważniejszych czynników przy podejmowaniu decyzji. Microsoft zostawił Sony daleko, daleko z tyłu. Parowanie XONE z TV jest dla mnie bardzo ważne. W sobotę grając na konsoli, mogę sobie cały dzień oglądać mecze bez konieczności przerywania gry. Jak dla mnie XONE jest bardziej multimedialne niż ps4.

10. slimLeo

slimLeo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    K-ce
    dla gier (więcej ex lepszy wybór np. Ryse ,DR3, F5, FH2, Titanfall, Sunset, niedlugo QB a w Lato TR), dla pada (wygodniejszy, wymienialne baterie dla młotków z YT można zastosować akumulatorki), dla kinkieta, odtworzysz film MKV, mp3.

Wczytywanie...

Poleć forum