Dlaczego zdjęli blokadę dysku?

kopciuch

Użytkownik
Użytkownik
a ja myślę, że MS po prostu boi się, że Project Natal się nie przyjmie, a wiadomo, że to piraci, którzy mają najwięcej gier będą najlepszymi testerami-zwolennikami Natala i to dzięki nim on się właśnie na stałe zadomowi w świecie rozrywki i pokona to śmieszne świecące badziewie marki Sony
 

Andrzejo

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
To czyli grac online i się nie martwic bo co mi po banie na xbl

@edit
To jak jednak jest z tym dyskiem?
 

Quba18

Użytkownik
Użytkownik
Mi się wydaję, że to ściąganie blokad ze zbanowanych już wcześniej konsol musi mieć jakiś haczyk, o którym piraci się nie długo dowiedzą :D
Zgadzam się! Wczoraj już pisałem, że w tym musi być jakiś haczyk, MS nic nigdy nie daje za darmo!
 

SebeekS

Użytkownik
Użytkownik
Andrzejo, nie wiadomo, to co tu możesz przeczytać to tylko teorie. Być może tak już zostanie ;p, ja mam taką nadzieję i korzystam z xbl ile się da ^^
 

Flapyxb

Użytkownik
Użytkownik
Moje domysły są takie, odbanowali wszystkich więc Ci 'wszyscy' będą grali ile wlezie, a odbanowali ich dlatego żeby zbanować ich znowu w większej ilości. Nie bierzcie tego pod uwagę, to tylko moja teoria spiskowa :)
 

MaryGave

Banned
Użytkownik
Moje domysły są takie, odbanowali wszystkich więc Ci 'wszyscy' będą grali ile wlezie, a odbanowali ich dlatego żeby zbanować ich znowu w większej ilości. Nie bierzcie tego pod uwagę, to tylko moja teoria spiskowa :)
Bana na XBL będą mieli nadal tylko dostęp do dysku jest odblokowany
 

methos23

Użytkownik
Użytkownik
Prawnicy tak postanowili bo przewidzieli to, że przegrają sprawę związaną z blokadą dysku.
 

kopciuch

Użytkownik
Użytkownik
A ja myślę, że to taki wielkanocny prezent od Microsoftowego Zajączka :)
 

Tomek2010

Użytkownik
Użytkownik
A ja myślę tak odblokowali dyski i kończą z banowaniem piratów bo pirat czy nie pirat i tak za live zapłacić musi gdy by nie chcieli piratów mieli by gry na BR i bezpłatne live jak PS3
 

MaryGave

Banned
Użytkownik
A ja myślę tak odblokowali dyski i kończą z banowaniem piratów bo pirat czy nie pirat i tak za live zapłacić musi gdy by nie chcieli piratów mieli by gry na BR i bezpłatne live jak PS3
Stuprocentowa pewność że nie będzie banów okaże się jak za rok o tej porze jak by wszyscy mieli kabel podłączony do konsoli i czekali by na info o odłączeniu
 

Wojtek230492

Użytkownik
Użytkownik
No mogli by juz nie banowac przerobinych konsol. Bo i tak placimy za live i tak :), wiec tylko oni sa stratni:)
 

MaryGave

Banned
Użytkownik
No mogli by juz nie banowac przerobinych konsol. Bo i tak placimy za live i tak :), wiec tylko oni sa stratni:)
No właśnie mnie to dziwi zysk jest gracze wykupują golda i jest gitara ojcu powiedziałem jak widział że aktualizuję konsolę i mówię że od tej chwili być może nie wiem kiedy podłączę pod neta i wyjaśniam sprawę z tymi banami i o goldach mówię to powiedział że są popier****** i głupi więc nawet Ci co nie siedzą w temacie rację mają :p kabel obecnie chyba będzie tkwił w xboxie 1 bo teraz może być cisza przed burzą
 

neoandrew

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Odblokowali, bo to by było bez sensu, że na usb można zainstalować, a na dysk nie, taka sprzeczność wyglądała by bardzo nieciekawie dla m$ stąd dali sobie spokój.
 

Wojtek230492

Użytkownik
Użytkownik
Ja i tak jestem zbanowany na live wiec sobie nie pogram. Ale mogli by zrobic niespodzianke i odblokowac wszystkich na livie. A jak narazie to mysle o 2 konsoli nie przerobionej ale zobacze jak to wyjdzie :D:D.

a jeszcze a co sie stanie jak podlacze sie teraz pod live bo mam odblokowany dysk ale nie przez tego uplada tylko w serwisie???
 

sabaru83pl

Świeżak
Świeżak
A ja myślę że to nie dopatrzenie. M$ pod tym kontem nie sprawdził co powoduje to nowe ubdate i teraz piraci korzystają z tego.
 

gabhor

Użytkownik
Użytkownik
A ja myślę że to nie dopatrzenie. M$ pod tym kontem nie sprawdził co powoduje to nowe ubdate i teraz piraci korzystają z tego.
A co to w M$ robią jakieś niedouki i amatorzy ??? Od lat mają monopol na systemy operacyjne, zarabiają miliony i i za te miliony płacą pensję ludkom co nieopatrznie odblokowali ludziom dyski ??? Pomyśl...
 

kopciuch

Użytkownik
Użytkownik
Kiedyś sam Steve Ballmer, prezes M$ powiedział: "Jak już macie piracić, to piraćcie nasze oprogramowanie". Coś w tym jest.
 

Apacer

Użytkownik
Użytkownik
Bo jest tak dużo dziur, że za inne nie warto się zabierać. Monopol spowodował, że 2/3 ludzi na świecie ma system M$. Nawet najnowsze ich twory po kilku tygodniach sa dziurawe jak ser, i musza wydawać poprawki...
 

promi

Użytkownik
Użytkownik
wg mnie M$ przygotowuje się do zmiany nośników gier np na nośniki flash, lub dystrybucję elektroniczna. Zobaczycie ze jeśli wyjdzie wersja slim to nie będzie miała napędu optycznego, lub będzie go mieć tylko do odtwarzania filmów dvd.
 

-=DEXTER=-

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
no no, twoje rozumowanie wogole mnie rozsmiesza. To tak jakby strzelic sobie w kolano ;) Jak wyjdzie nowa wersja konsoli na bank bedzie miec DVD i z niego beda dzialac gry.

Ja bardziej obstawiam ze jesli taka wersja bedzie to po prostu bedzie miala wbudowany dysk i zeby ludzie mogli przenosic dane miedzy konsolami beda mogli do tego uzywac pendrive.

Chyba nie wyobrazacie sobie wykrecac za kazdym razem dysku z konsoli? :p
 

Do góry Bottom