1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.
  1. Były już na tym forum podobne tematy jednak nie zostało to odpowiednio wyjaśnione.
    Zacząłem więc własne poszukiwania w sieci i nie wiem czy dobrze rozumiem ale jest kilka opcji aby skorzystać z DLC (granie tylko offline. Konsola bez jtag. Tylko lt 3.0).

1. Mamy DLC wraz z czyimś profilem. Nagrywamy na przygotowany pendrive usb (np. przy pomocy horizon, modio albo fatxplorer). Następnie logujemy się tym profilem na konsoli a drugim padem logujemy się na swój profil.
    DLC powinno działać.

2. Wgrywamy samo DLC na przygotowany pendrive (jeśli nie ma DRM) a następnie logujemy się swoim profilem a DLC powinno być dostępne.

3. Kopiujemy na przygotowany pendrive nasz profil. W tym celu podłączamy najpierw pendrive do konsoli i kopiujemy profil. Następnie podpinamy go do PC i wrzucamy DLC przy pomocy np. horizon albo modio. Następnie kopiujemy console ID i profile ID do wgranego DLC. Podpinamy pendrive i po zalogowaniu się powinniśmy mieć możliwość korzystania z DLC.

Czy są jeszcze jakieś inne sposoby?Czy dobrze opisałem te metody? Bazuje na tym co znalazłem w sieci jednak nie jestem pewien czy dobrze to sobie "przetłumaczyłem". Próbował ktoś którejś z tych metod.
    Najbardziej podoba mi się 3 ale nie wiem czy działa.

2. Lotnik421 Xbox One

Ja z swojej strony polecam
  3. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    394
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    jezeli by to dzialalo to by bylo popularne, jedynie DLC bez DRM dziala bezproblemowo

4. DaJkamieniA

DaJkamieniA Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kamionka
    Chyba DLC na konsole bez RGH czy Jtag nie uda ci się go wrzucić.

5. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3751
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    1. Nie działa już dawno.
    2. DRM Free są takie ale to zazwyczaj jest crap. (słabe gry)
    3.Tak to możesz sobie miedzy profilami save przenosić --> nie działa, brak licencji na dany content.

1 osoba to lubi.

Wczytywanie...

Poleć forum