1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

DLC BO 2 Błąd

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez haipehaope, Marzec 25, 2013.

1. haipehaope

haipehaope Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Siemka co może być nie tak pobrałem sobie DLC do tej gry z tej storny [wymoderowano] i wgrałem tam gdzie powinienem i też dograłem TU który był załaczony w grze i gdy odpalam gre wyskakuje komunikat "Instalowany materiał pochodzi z innego regionu.Proszę sprawdz czy pobrsłeś odpowiednie pliki ten sam błąd miałem jak pobrałem też inny DLC z innej strony nie wiem co to może byc za bład a gdy wgrałem TU to mam cały czas TU 0 ale dodała mi się mapa. Co jest nie tak z ta gra ze dlc mi nie chodzi i nie chce TU wgrac sie skoro wrzuciem do odpowiedniego folderu

//Warn
    Jest zakaz podawania linków do pirackiego contentu
    ~z0nk31

2. Lotnik421 Xbox One

3. Jabar

Jabar Moderator Członek Załogi Moderator Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1120
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Kolego ja mam MEDIA ID : 05c7492a, i grę w jęz Angielskim, ale u mnie zarówno TU 8 jak i ten dodatek , do którego linka również Tobie dałem na PW działa idealnie, więc proponuję Ci pobrać inną wstawkę BLACK OPS'a 2

TU:

DLC:

Poniżej zaznaczone na czerwono 4 mapy z dodatku REVOLUTION:

Wczytywanie...

Poleć forum