Dlc dla rgh...pomoc

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Zalera

Świeżak
Świeżak
Witam
Posiadam konsolkę z rgh już od półtora roku i ostatnio zastanawiałem się nad wgraniem dlc do dark souls,lecz szukając wszelkich informacji na ten temat jestem nadal zielony i nic nie wiem...
Posiadam dysk zewnętrzny 320gb na nim mam xexmenu i fsd(jeśli źle piszę proszę o poprawę) oraz gry,coś czytałem żeby wgrać dlc muszę mieć dysk wewnętrzny...może mnie ktoś obeznany oświecić z tym tematem tak abym wsyztsko zrozumiał? pozdrawiam
 

mariusz1190

Użytkownik
Użytkownik
DLC wrzuca się na dysk wewnętrzny konsoli ale też można na pamięć zewnętrzną tylko sformatowaną pod konsolą (konsola przydziela do32 gb przestrzeni dla siebie i traktuje to jak dysk wewnętrzny)ale nie wszystkie DLC działają z pamięci zewnętrznej, dlatego warto mieć dysk wewnętrzny, jak dobrze pamiętam to DLC wrzuca się do katalogu na dysku CONTENT/0000000000000000/ ID GRY / 0000B000 lub 00002000 (tu nie pamiętam który folder:rapture:)
 

zOnk31

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Świeżak
Ściągnij sobie programik "xbox360 ContentManager" i nim rób wszystkie rzeczy, program sam odnajduje odpowiednie ścieżki
 

niemcz1

Użytkownik
Użytkownik
Jak powiedzial kolega wyzej sciagnij ten programik uruchom jako administrator systemu i samo znajdzie odpowiednie sciezki Sprawdzalem na Forza horizon i mam wszystkie dodatki.
 

Jabar

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
jak dobrze pamiętam to DLC wrzuca się do katalogu na dysku CONTENT/0000000000000000/ ID GRY / 0000B000 lub 00002000 (tu nie pamiętam który folder:rapture:)
Kolego, 2 byki :D. :
Nie 0000B000, tylko: 000B0000 - tutaj wrzuca sie TU
i nie 00002000, tylko: 00000002 - tutaj DLC

i jeszcze jedno: przy ID GRY chodzi o TITLE ID ,nie o MEDIA ID.

ENJOY!!

Wysłane z mojego GT-I9001 za pomocą Tapatalk 2
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom