1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

DLC do Alana Wake'a w pudełku

Temat na forum 'DLC' rozpoczęty przez kubek, Luty 5, 2013.

1. kubek

kubek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam. Przymierzam się do kupna AW. Na allegro zauważyłem, że na niektórych aukcjach gry zawierają karteczkę z napisem "add-on content" (np tu). Jednak wolałbym kupić nową grę. I stąd dwa pytania:
    1.Co to za dlc? Czy są to Writer i Signal (Nie pamiętam nazw dlc dokładnie, lecę z pamięci), czy jakieś nieznaczące popierdółki?
    2.Jaką wersję gry mam wybrać, żeby mieć je w pudełku? Znajdują się tylko w polskiej wersji czy coś podobnego?

2. Lotnik421 Xbox One

3. belweder93

belweder93 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Wydaje mi się że DLC do Alana Wake'a to były dostępne na płytce z wersji PC. Na X360 musisz je pobrać z XBL

4. kubek

kubek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Wiem, że na pc są na płycie, ale do wersji na xboxa dołączali kod na zawartość dodatkową, sprawdź załączone przeze mnie zdjęcie w pierwszym poście ;)

5. naughtydog

naughtydog Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Wroclaw
    Kod umożliwia pobranie pierwszego dodatku do gry (The Signal). Żeby takowy kod mieć w pudełku, gra musi być z dystrybucji angielskiej i musi to być wydanie premierowe.

1 osoba to lubi.
  6. Prz3mo

Prz3mo Xbox One Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kłodzko
    Najlepiej zakup nową grę z dystrybucji angielskiej tam będzie kod lub z polskiej tyle, że wtedy musisz się sam postarać o kod.
    W przypadku zakupu polskiej wersji robisz skan paragonu, pudełka z grą i wysyłasz do admina na forum remedy. Ja tak po zakupie gry otrzymałem pierwsze dlc.

Wczytywanie...

Poleć forum