1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

DLC do Black Ops - problem z pobraniem

Temat na forum 'DLC' rozpoczęty przez gregirland, Styczeń 15, 2013.

1. gregirland

gregirland Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Księżyc
    Witam, niedawno zakupiłem konto z DLC do Black Ops (pierwszy zakup i chyba ostatni)

Grę mam w wersji EN, i dlatego kupiłem konto właśnie z DLC do wersji EN( tak tez pisze podczas pobierania mapek.
    No i mam problem, bo gdy pobieram mapki, i dochodzi mi do końca, to wyskakuje info, że nie moge pobrac tego elementu.

Czy ktoś wie jak rozwiązać ten problem?

2. Lotnik421 Xbox One

3. WhiteMan

WhiteMan Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Tychy
    ha musisz sobie zrobic VPN in USA :p bez VPN nie pobierzesz POZDRO

4. gregirland

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Księżyc
    a mógłbyś mi rozwinąć swoja odpowiedź?

5. kibbek

kibbek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Nysa,,,Prudnik
    To znaczy, że będąc w Polsce ( MAJĄC POLSKIE IP ) a pobierając na konto typu USA ( nie pamiętam od czego to jest w sumie zależne) musisz mieć zgodne IP z takim jakim są w USA. Takie są zabezpieczenia i najlepiej jest wpisać jak ominąć blokadę regionalną w youtube i masz wszystko krook po kroku wytłumaczone, łączysz xboxa z kompem, ściągasz tego VPN ( musisz pierw wykupić konto) to jest kwestia kilku groszy po czym na określony czas ten VPN umożliwia zamienienia IP i xbox mając podmienione IP z komputera na USA może ci pobrać dodatek.. Lepiej jest jednak na youtube oglądnać wszystko pięknie cacy w razie problemów pisz ;)

Edit: Jak masz wersję DLC Angielską czyli musisz VPN na GB załatwić ale jeszcze raz oglądnij na youtube bo ja mogę coś pochrzanić, już dawno nie mam tego typu problemów, bo nie mam DLC typu EN ;>

6. gregirland

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Księżyc
    no tak, ale jak byście zauważyli, ja mieszkam w IRL, i dlatego tez mam BlackOps w wersji EN, takiej do jakiej kupiłem DLC.

Więc IP mam IRL.

Wczytywanie...

Poleć forum