1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

DLC do Black Opsa Help

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez Sasuke94, Wrzesień 23, 2011.

1. Sasuke94

Sasuke94 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam.

Mam mały problem kiedyś kupiłem konto z msp i kupiłem sobie DLC ale ostatnio kupiłem nowa konsole
    i w momencie gdy włączyłem swój dysk zobaczyłem że nie mam tych dodatków z kiedys
    konta były dawno kupowane więc ich nie posiadam.

1) I tu jest pytanie czy da się coś z tym zrobić?
    2) Jeśli nie to czy przy kupnie nowego konta z msp muszę usunąć
    tą zawartość którą mam na dysku by pobrać od nowa to samo?

Z góry dziękuje proszę o pomoc kogoś kto się na tym zna lub miał taki problem.

2. Lotnik421 Xbox One

3. eXotic

eXotic Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Poznań
    DLC przypisują się do konsoli, nie do konta. Można je przenieść poprzez stronę microsoftu o ile pamiętasz dane obu konsol.

4. Fuksik12

Fuksik12 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Mam pytanie a konkretnie kupiłem DLC do black opsa z xbox live ale kiedy włączam grę nie pokazują się nowe mapy w czym jest problem co zrobić (gra jest pobrana z internetu)

Wczytywanie...

Poleć forum