1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

DLC do Diablo III i trochę więcej...

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez djtimon89, Wrzesień 15, 2013.

1. djtimon89

djtimon89 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    425
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Latający Holender
    Posiadam DLC Infernal Helm:

- Angelic Wings
    - Bottled Cloud
    - Bottled Smoke
    - Infernal Helm

Które ma ścieżkę: 394F07D1\00000002\6439186E82A1CC8AEFCAB9C5E0593DA3F48E479C39

1. Mam pytanie czy ten DLC będzie działać jak zrobię tak podobnie jak GTA V z DVD 1 czyli:

- Zrobię GODA z Diablo III
    - Wypakuje te DLC i wrzucę folder 00000002 do folderu ze zrobionym GOD'EM Diablo III czyli będzie 394F07D1\00007000 i 00000002
    - I później normalnie przerzucę całą zawartość na dysk wewnętrzny XBOXA

I przy okazji spytam czy będą tak działały inne DLC do innych gier w takiej metodzie

2. Kolejna sprawa to kwestia gier na 2 DVD takich jak Wiedźmin 2:

Podobno wystarczy zrobić z każdej DVD GODA i potem utworzyć folder "Wiedźmin 2" a w nim foldery "disc1" i "disc2"? (nie wiem czy wielkość liter ma znaczenie)

Czy wtedy podczas grania same się zmienią płyty?

Wszystko dotyczy przeróbki RGH

Dzięki pozdro.

2. Lotnik421 Xbox One

Ja z swojej strony polecam
  3. Traffic

Traffic ɹoʇɐɹǝpoW Członek Załogi Moderator XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    62
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    1. Tak, będzie działać.
    2. Tak. Jeżeli odpalasz przez FSD to będzie śmigać, jak przez NXE, to musisz dograć plugin diskswapper do DL.

Wczytywanie...

Poleć forum