1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dlc do gier na przerobionym xbx

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Maciek660, Kwiecień 19, 2014.

1. Maciek660

Maciek660 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Witam posiadam przerobionego xa 360 z lt 3.0 i jakiś czas temu przeszedłem forze horizon, która z resztą bardzo mi się podobała. Ale słyszałem, że wyszło mnóstwo dodatkowych samochodów i eventów do tej gry. Tutaj pojawia się pytanie czy jest jakaś możliwość wgrania takiego dlc, na przerobioną konsolę?
    Pisałem już kiedyś o tym, lecz może teraz się już coś zmieniło
    Pozdrawiam i z góry dziękuję za pomoc.

2. Lotnik421 Xbox One

3. RGHmc

RGHmc Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Dobczyce
    Możesz normalnie kupić na XBL, albo wrzucić na pamięć przenośną np. programem horizon z tego co pamiętam i powinno działać, ale poczekaj żeby ktoś jeszcze się wypowiedział, bo nie jestem pewny

4. Maciek660

Maciek660 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Okeej super, ale już kiedyś próbowałem na pena i coś nie działało :(

Wczytywanie...

Poleć forum